בקרוב גם אתם תוכלו לבקר בארצות הברית למטרת תיירות, בילוי או נסיעת עסקים. אך לפני שתורשו להיכנס לגבולות ארצות הברית, יהיה עליכם להגיש בקשה לויזה לארהב און ליין ולקבל אישור רשמי מטעם השגרירות האמריקאית בישראל.

 

איך מגישים בקשה לויזה לארהב און ליין

בכדי שתוכלו להגיע לריאיון מול הקונסול האמריקאי יהיה עליכם להיכנס לאתר השגרירות הרשמי בישראל ולמלא את טופס ה-DS160 הזמין בשפה האנגלית בלבד. יש להקפיד על מילוי הטופס ללא שגיאות כתיב בעת מילוי הפרטיים האישיים מפני ששגרירות ארה"ב עשויים לפסול לכם את הטופס ולדחות את מועד הריאיון במספר שבועות נוספים, דבר שיוביל לעיכובים נוספים במועד קבלת הויזה.

 

עליכם לדאוג לתמונת פספורט צבעונית ועדכנית התואמת לגדלים וההנחיות של השגרירות האמריקאית לצורך הנפקת הויזה והדרכון. צרפו אותה אל טופס הבקשה לויזה לארהב און ליין והמשיכו לצעד הבא.

 

בקשה לויזה לארהב און ליין

בקשה לויזה לארהב און ליין כדי לראות את גורדי השחקים בניו יורק

 

טפסים מסמכים ואישורים

לקונסוליה האמריקאית ישנם מספר תנאים וכללים שעליכם לעמוד בהם על מנת שהם יוכלו לחתום לכם על הטפסים ולאשר לכם את הוצאת הויזה לארהב. בכדי להראות לקונסוליה שאתם עומדים בכל התנאים, עליכם להמציא אישורים ומסמכים רלוונטיים המעידים בפני הקונסוליה שאתם חיים בארץ ישראל ואין לכם כוונות אחרות להגר לחו"ל למטרות מגורים או עבודה בארצות הברית.

 

על כן עליכם להיערך בהתאם להמציא את האישורים הבאים:

 

  1. טופס קבלה ללימודים אקדמאים: אוניברסיטאות ומכללות.
  2. אישורים ומסמכים על שירות צבאי בתוקף בצה"ל בשירות סדיר או לחלופין בצבא קבע.
  3. אישור מעסיק על עבודתכם בתוקף.
  4. תלוש משכורת שלושת החודשים האחרונים בהם עבדתם.
  5. אישורים על החזקת נכס בארץ לרבות דירה ורכב, כמו גם חוזה תשלום עבור שכירות של דירה

כעת תורשו להמשיך לשלב הבא, לשלם את תשלום האגרה עבור השגרירות ולתאם תאריך ושעה לקיום הריאיון באחד מסניפי השגרירות בישראל הזמינים בתל אביב או בירושלים.

 

 

איך מגישים בקשה מהירה לויזה לארהב און ליין בעברית

אם ברצונכם לחסוך בזמן בתהליך הגשת הבקשה לויזה, כעת תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה"ב באמצעות VISA USA ולקבל זימון לריאיון בשגרירות בתוך 24 שעות בלבד מרגע שליחת הטופס אלינו.

 

אנו בצוות VISA USA נטפל עבורכם בשליחת הטפסים, תיאום המועד לקיום הריאיון בשגרירות ארצות הברית לפי לוח הזמנים שנח לכם ובמיקום הקרוב ביותר אל ביתכם (ירושלים או תל אביב).

 

מעוניינים לחסוך בזמן ולקבל תור מהיר לריאיון בשגרירות? התקשרו: 055-889-1032