הרבה אנשים חושבים שהעובדה שהייתה להם פעם ויזה ופג תוקפה מקצרת להם את תהליך הוצאת הויזה. לצערנו לא כך הדבר ומדובר למעשה באותו תהליך בדיוק, הדבר השונה היחיד הוא שעצם זה שאישרו לכם כבר ויזה בעבר עלול להשפיע לטובה על אישור הויזה החדשה. רוצים לדעת מה התהליך שאותו תדרשו לעבור בדרך להוצאת ויזה חדשה ואיך להימנע מאי חידוש ויזה? כל הפרטים בכתבה הבאה.

אי חידוש ויזה לארה"ב

אי חידוש ויזה לארה"ב – מה עושים?

ויזה לארה"ב – השלבים

הוצאת ויזה הוא תהליך ארוך שיכול לקחת לפעמים מספר שבועות ולכן יש אזרחים רבים שפונים לחברה כמונו על מנת שתסייע להם בתהליך ושתעשה את כל השלבים במקומם. השלב הראשון בתהליך הוצאת הויזה הוא למלא את טופס ה-DS160. זהו טופס בעל 16 עמודים שיש למלא אותו בשפה האנגלית בלבד, את הטופס ניתן להשיג באתר של השגרירות. שימו לב כי בשגרירות לא סלחניים כלפי שגיאות כתיב ולכן יש למלא את הטופס בצורה מדויקת ונכונה, אם לא תעשו כך הבקשה שלכם להוצאת ויזה יכולה להתעכב וזה לא משהו שהייתם רוצים שיקרה. במידה ואתם פונים לחברה כמונו שתעזור לכם בתהליך תידרשו למלא את הטופס בעברית ולאחר מכן אנחנו נעבור אתכם על כל הפרטים לוודא שהם רשומים בצורה נכונה ומדויקת. לאחר שווידאנו מולכם את הפרטים נתרגם את הטופס שלכם ונשלח לכם אותו בדואר אלקטרוני. את הטופס יש להדפיס ולהביא עמכם לשגרירות ביום הריאיון. לאחר שלב זה נעבור לתשלום האגרה לשגרירות. נפתח לכם חשבון באתר של השגרירות ונגבה מכם את התשלום הנדרש. לאחר התשלום יהיה ניתן לקבוע לכם מועד לראיון עם הקונסול האמריקאי בשגרירות. אנו נשתדל שהמועד שיקבע לכם יהיה המועד המתאים לכם ביותר ובהתאם לזמינות התאריכים שהשגרירות מספקת לנו.

אל הריאיון בשגרירות יש להביא עמכם את טופס ה- DS160  ששלחנו אליכם מודפס, תמונה  להוצאת ויזה לארצות הברית ומספר מסמכים אשר מטרתם לחזק את המחויבות שלכם לארץ בעיני הקונסול האמריקאי שיראיין אתכם. בין המסמכים הללו מומלץ להביא: אישור עבודה ממעסיק, אישור על שירות בצבא או אישור לימודים, 3 תלושי שכר אחרונים ומומלץ מאד להביא גם אישור על החזקת רכב או דירה בבעלותכם. אלו יחזקו את המחויבות שלכם ויראו שאין לכם למעשה סיבה לעזוב את הארץ לארצות הברית ושמטרתכם היחידה היא הוצאת ויזה לארצות הברית למטרת תיירות או עסקים.

מאחלים לכם המון בהצלחה,

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

VISA-USA