הגיע הרגע המיוחד של בר/בת המצווה והילדים חולמים על דיסנילנד…..מתכננים טיול משפחתי וגיליתם שלגוזלים הקטנים אין ויזה….. עם  VISA-USA החלום מעולם לא היה קרוב וישים כל כך.

ויזה לארה"ב

ילדים מתחת לגיל 14 אינם נדרשים להגיע לשגרירות האמריקאית. במידה ויש נציג/ה מטעם המשפחה/חברים מעל גיל 14 הניגשים לראיון הוא/היא יכולים למסור בשגרירות את הנדרש עבור ילדכם. אך במידה ואין, התהליך של הוצאת ויזה לארה"ב לילדים מתחת לגיל 14 מתבצע דרך דואר שליחים בלבד.

הוצאת ויזה לארה"ב עבור ילדים מתחת לגיל 14

תחילה עליכם לוודא שדרכון ילדכם בתוקף לפחות חצי שנה מרגע נסיעתכם ועד לתאריך פקיעתו. כשהדרכון מונח לפניכם אפשר למלא את הטופס לבקשה לויזה עבור ילדכם (הטופס ניתן בשפה העברית). לאחר שהטופס מתקבל במערכת, אנו נצור אתכם קשר לאימות הפרטים, נתרגם את הטופס ל 16 עמודים באנגלית, זהו הטופס הרשמי של השגרירות הנקרא DS-160, נפתח עבור ילדכם חשבון אישי להזנת הפרטים במערכת של השגרירות כולל כתובת מגוריכם להחזרת הדרכון לאחר שליחתו לשגרירות ונסדיר את התשלום של אגרת הויזה.

בסוף התהליך ישלח אלכם מייל מסודר עם הטפסים הנחוצים, הנחיות ברורות והסבר מפורט מה עליכם לשלוח לשגרירות ולינק מצורף לרשימת סניפי דואר שליחים ברחבי הארץ.פרק הזמן המקסימלי מרגע שליחת הדרכון לשגרירות ועד החזרתו אלכם הוא כ 3 שבועות אך לרב התהליך מסתיים אף קודם.

חשבו שתדעו, הורים יקרים שב VISA-USA יש תהליך מזורז שבו אנו שמים את ילדכם בראש סדר העדיפויות, סוגרים את פנייתכם ושולחים לכם את המייל המסכם תוך שעתיים בלבד על מנת שתוכלו לסיים את התהליך במהירות ולשלוח בהקדם את הטפסים והדרכון לשגרירות וכל זאת בעלות סמלית ביותר, שאלו את נציגות השרות שלנו.

להגשת הטפסים ומילוי הבקשה בעברית לחצו כאן

לפרטים נוספים התקשרו 055-8891032

 

בברכה ובהצלחה,