משנה לשנה עולה הדרישה של ישראלים לטוס לארצות הברית. בכדי לקבל אשרת כניסה לארה"ב יש צורך להתחיל בתהליך של הוצאת ויזה אמריקאית לארה"ב. איך עושים זאת? המשיכו לקרוא.

הוצאת ויזה אמריקאית בעברית

הוצאת ויזה אמריקאית בעברית

הוצאת ויזה אמריקאית בשגרירות ארה"ב

לפני שתורשו לעלות על המטוס לכיוון גבולות ארצות הברית, תידרשו להתחיל בתהליך הוצאת הויזה דרך האתר של השגרירות האמריקאית. עליכם למלא את הטפסים לויזה לארה"ב (טופס ה-DS160) בשפה האנגלית בלבד. עליכם להקפיד לכתוב את הפרטים האישיים שלכם באופן תקין וללא שגיאות כתיב כך שלא יהיונה אי הבנות אשר עשויות לגרום לפסילת הטופס ודחיית מועד הריאיון בשגרירות ארה"ב.

לאחר שמילאתם את הפרטים האישיים שלכם הכוללים את שמכם המלא, עיר מגורים וכתובת, תאריך לידה וכו', עליכם לצרף אל טופס הבקשה לויזה לארה"ב את כל הטפסים והמסמכים הרלוונטיים אשר מעידים על כך כי סיבת הבקשה שלכם להוצאת הויזה הינה למטרות תיירות או נסיעות עסקים בלבד ובכל מקרה שלא למטרות עבודה או הגירה בארצות הברית. השגרירות האמריקאית לא תגלה סלחנות למקרים אלו ותפסול את הבקשה שלכם לויזה לארה"ב לאלתר.

 

מהם המסמכים הרלוונטיים שתוכלו לצרף אל טופס הבקשה לויזה לארה"ב?
1. אישור על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בצבא קבע
2. אישור לימודים בתוקף באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה לרבות אוניברסיטאות ומכללות בישראל
3. אישור עבודה חתום על ידי המעסיק וצירוף תלושי משכורת של 3 החודשים האחרונים
4. אישור של החזקת נכסים בישראל לרבות רכב ונכסי נדל"ן כגון דירה או עסק אשר בבעלותכם

לאחר שצירפתם את כל המסמכים אל טופס הבקשה, עליכם לוודא כי יש ברשותכם תמונת פספורט עדכנית אותה תתבקשו לצרף אל טופס הבקשה ולהציגה ביום הריאיון מול השגריר האמריקאי. אם אין בידכם תמונת פספורט עדכנית העומדת בתנאי השגרירות, עליכם לגשת אל תחנת הצילום הקרובה אל ביתכם ולבקש להצטלם לתמונת פספורט למטרת הנפקת ויזה לארה"ב.

לאחר שסיימתם לענות על כל השאלות בהצלחה וצירפתם את המסמכים הרלוונטיים שהתבקשתם לצרף אל טופס הבקשה, תתבקשו לשלם את האגרה עבור השגרירות לצורך תיאום הריאיון בשגרירות. לבסוף, תוכלו לתאם את המועד לריאיון מול השגריר האמריקאי באחד מהסניפים של השגרירות בתל אביב או בירושלים.

הוצאת ויזה אמריקאית בעברית

אם ברצונכם לטוס לארה"ב ולחסוך זמן במילוי הפרטים בעצמכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות שירותי הוצאת הויזה לארה"ב של חברת VISA USA המתמחה במתן פתרון למילוי הטפסים לויזה בשפה העברית, שליחת הטפסים לשגרירות וקביעת מועד לריאיון מול השגריר האמריקאי.
לקבלת פרטים נוספים, מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 055-889-1032