ויזה לארצות הברית היא דבר מאד נחשק בקרב האוכלוסייה הישראלית. היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות וכולם רוצים לבקר בה אפילו פעם אחת. לבעלי דרכון ישראלי זו יכולה להיות משימה מאתגרת שכן ישנו תהליך מאד מסודר אותו יש לעבור עד שמגיעים לשלב בו מקבלים את הוויזה המיוחלת.

איך להוציא ויזה לארה"ב

איך להוציא ויזה לארה"ב

ויזה לארה"ב גם בפשוטות

אנחנו ב- visa usa מודעים לקושי הרב שיש לאזרח הישראלי בלקבל את הוויזה ומעוניינים להקל עליכם את כל התהליך. בעזרת הליווי האישי שלנו התהליך יהיה לכם הרבה יותר קל, מהסיבה שאנחנו עושים הכל בשבילכם. אבל על מנת שתוכלו להבין מה בעצם התהליך עצמו דורש מכם הכנו לכם את הכתבה הבאה.

בשלב הראשון עליכם למלא טופס מיוחד בשם DS-160 אצלנו באתר. מדובר בטופס בעל 16 עמודים אותו יש למלא בשפה האנגלית בלבד. לאחר המילוי הראשוני שלכם אנחנו נצלצל אליכם ונעבור איתכם על הטופס לוודא שהוא מולא בצורה מדויקת. מכיוון שהטופס עצמו הוא באנגלית ואנחנו רוצים מאד להקל עליכם במסגרת השירות שלנו, אנחנו נתרגם לכם את הטופס ונשלח לכם אותו מתורגם על מנת שתדפיסו אותו ותביאו אותו אתכם לשגרירות ביום הראיון.

בסיום מילוי הטופס כראוי יש לשלם את אגרת השגרירות וגם כאן אנחנו דואגים שהתשלום יתבצע בצורה טובה ובטוחה. לאחר התשלום הסופי נקבע לכם את מועד הראיון לשגרירות בזמן שיהיה לכם הכי נוח ובהתאם לזמינות התאריכים שיש ברשותנו.

אל יום הראיון אתם מתבקשים להביא עמכם את הטופס DS-160 שנשלח אליכם במייל מאיתנו, ומספר מסמכים אשר יתרמו לאמינות שלכם מול הקונסול האמריקאי אותו תפגשו בשגרירות. המטרה היא כמובן להראות שיש לכם זיקה חזקה לארץ ושאתם מעוניינים לקבל את הוויזה למטרת תיירות או עסקים בלבד. המסמכים אותם יש להביא עמכם הם: אישור עבודה או לימודים, 3 תלושי משכורת אחרונים ואישור על החזקת נכסים בבעלותכם. אל המסמכים יש לצרף תמונה המיועדת לוויזה אותה ניתן להוציא בכל חנות צילום.