אם כבר מילאתם את הטפסים ועניתם על השאלון באתר השגרירות לארה"ב בישראל, הכנתם את התמונות לפי הנדרש אתם בכיוון הנכון. שלב הראיון בשרירות לארה"ב בישראל הינו הקריטי ביותר

לפני שתתבשרו אם בקשתכם אושרה או נדחתה בטרם נסיעתכם לחו"ל.

 

איך מקבלים ויזה לארה"ב? אצלנו זה פשוט יותר

איך מקבלים ויזה לארה"ב – אצלנו התהליך ידידות, קל ובעברית

 

ריאיון בשגרירות ארה"ב בישראל

בשלב הראיון תשאלו על נסיבות נסיעתכם לארה"ב. היו אמינים ואל תסתירו מידע.

רוב הסיכויים כי בתום הריאיון תתבשרו אם בקשתכם אושרה או נדחתה.

כעת כל מה שעליכם יהיה לעשות הוא להשאיר את הטפסים והמסמכים הרלוונטיים שעימם הצטיידתם ואת הדרכון שלכם בשגרירות לצורך הנפקת הויזה.

 

כדאי לשים לב כי ייתכן עיכוב נוסף במידה והקונסול האמריקאי החליט שעליכם לצרף מסמכים נוספים. אם כך, תקבלו בחזרה את טופס הבקשה שלכם עם הדרכון. בשלב זה יסבירו לכם אלו עוד מסמכים תצטרכו לצרף ותאלצו להתחיל את תהליך הבקשה לויזה מחדש. תהליך זה עשוי לקחת 30-45 ימים נוספים.

 

בקשתכם אושרה? מזל טוב!

כעת כל שעליכם יהיה לעשות הוא לחכות עד 10 ימי עסקים מיום הריאיון על מנת לקבל בחזרה את את הדרכון בצירוף הויזה שהנפיקו לכם. זאת יישלח אליכם באמצעות דואר ישראל.

 

במידה ותכננתם חופשה לחו"ל, לטייל עם החברים הקרובים או המשפחה בארה"ב כבר באחד מהמועדים הקרובים תגלו כי תהליך הבקשה לויזה לארה"ב יכול להתעכב ולבזבז לכם לא מעט זמן וכסף עד קבלת האישור להנפקת הויזה. החל משלב הראשון של מילוי הטופס בשפה האנגלית שעשויה להקשות על הבנת השאלות ומענה מדויק. שלב זה קריטי היות ותשובות לא מדויקות עשויות למנוע או לעכב אתכם מלקבל אישור להנפקת ויזה לארה"ב. כמו כן זמן ההתעסקות סביב תהליך זה יכולה לערוך לא מעט זמן עבור אלו שאינם בקיאים בזה.

 

איך לחסוך זמן וכסף ולקבל ויזה לארה"ב

אם אין ברצונכם לבזבז את זמנכם היקר בהתעסקות מול השגרירות ובכל הליכי הבירוקרטיה – אפשר גם אחרת! במקום לבזבז זמן בהדפסת הטפסים ומילוי הטופס בשפה האנגלית, תוכלו לעשות זאת בטופס אלקטרוני ובשפה העברית. אנו חברת VISA-USA נדאג לפתוח עבורכם חשבון דרך אתר השגרירות, נדאג לתשלום האגרה ונקבע לכם מועד לריאיון בשגרירות בזמן שלכם כדי שלכם יהיה קל ונח יותר להתארגן לקראת ההכנות לטיסה לארה"ב. השקיעו את זמנכם בתכנון הטיסה והשאירו את העבודה הקשה לאלו שיוכלו לעשות זאת הכי טוב עבורכם.

לפרטים נוספים צרו קשר היום: VISA-USA ויזה לארה"ב | 055-889-1032