בכדי למלא את השאלון לויזה לארה”ב באינטרנט, עליכם להיכנס לאתר שגרירות ארצות הברית בישראל ולמלא את הפרטים האישיים שלכם בטופס ה – DS-160 המופיע באתר. שימו לב כי מילוי הטפסים לויזה לארה”ב באתר השגרירות תומך כיום בשפה האנגלית בלבד. כמו כן, עליכם להקפיד על מילוי הפרטים באנגלית תקינה וללא שגיאות כתיב וזאת מפני שהשגרירות האמריקאית אינה תגלה סבלנות או סלחנות לתקלות במילוי הטפסים, דבר העשוי לגרום לפסילת הטופס ובעיכוב מועד הריאיון לבקשה לויזה לארה”ב. ישראלים רבים שואלים איך למלא ויזה לארה”ב בעברית בקלות בטופס נוח ופשוט ולחסוך זמן ואנרגיה רבים ועל כך תוכלו לקרוא בשורות הבאות.

שאלון לויזה לארה"ב באינטרנט

איך למלא את השאלון לויזה לארה”ב באינטרנט

 

איך למלא ויזה לארה”ב

על מנת לנסוע לבקר בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, יש לקבל את האישור המתאים לכך, או בשמו הרשמי – ויזה. ללא המסמך הזה שמוטמע ישירות בדרכון שלכם, לא ניתן להיכנס לאף אחת מארצות הברית ובאף שדה תעופה. על מנת להוציא ויזה לארה”ב באופן תקין, מהיר ויעיל, צריך להיות מוכנים קודם כל להליך הלא פשוט של מילוי טופס DS160. מדובר בחלק המשמעותי ביותר מתהליך הוצאת הויזה, וכדאי להקדיש לכך את תשומת הלב הראויה.
ברוכים הבאים לארה"ב

מילוי השאלון לויזה לארה”ב באינטרנט

על מנת שתוכלו לשריין לעצמכם מועד לריאיון בשגרירות ארה”ב עליכם למלא את הטופס לויזה לארה”ב בהצלחה. כמו כן, עליכם לצרף טפסים המראים כי עיקר חייכם מתנהל בארץ וכי אין לכם כל כוונה לטוס לארצות הברית למטרה של עבורה או הגירה בחו”ל. מסמכים כגון: אישור לימודים באקדמיה ובאוניברסיטה להשכלה גבוהה, אישור על שירות לאומי, שירות בצבא קבע או כחייל סדיר בצבא הגנה לישראל, כמו גם אישורים על החזקת נכסים בישראל כגון דירה או רכב בבעלותכם.

לאחר שהמצאתם את כל הטפסים הרלוונטיים, תתבקשו לצרף גם תמונת פספורט עדכנית אשר עומדת בקריטריונים וההנחיות של השגרירות האמריקאית.

בשלב זה, לאחר שסיימתם את שלב מילוי הטפסים, תוכלו להמשיך לשלב תשלום האגרה עבור הריאיון בשגרירות ארה”ב ולקביעת המועד לריאיון בסניף השגרירות הקרוב אליכם, ביום ובשעה הנוחים לכם (בכפוף ללוח הזמנים ושעות הפעילות של שגרירות ארצות הברית).

 

האם צריך למלא טופס גם עבור חידוש ויזה לארה”ב

כן, גם בעת בקשת ויזה לארצות הבאית תצטרכו למלא טופס ds-160 אך בחלק מהמקרים תוכלו להגיש את הטפסים ללא ראיון בשגרירות ארצות הברית.


מה צריך להביא ליום הריאיון בשגרירות ארה”ב?

ליום הריאיון הכינו עמכם בקבוק מים קטן, תיקייה עם ניילונית והמסמכים המצורפים בתוכם או תיק קטן עם הניירת הרלוונטית שקיבלתם בעת מילוי הטפסים בבית. חפצים אחרים כגון מכשירים אלקטרוניים לרבות טלפונים ניידים לא יורשו להיכנס לשגרירות האמריקאית ותתבקשו להפקידם בחוץ.

מילוי השאלון לויזה בעברית

על מנת שתוכלו לחסוך בזמן בעת מילוי השאלון לויזה לארה”ב, תוכלו לעשות זאת בשפה העברית ובאופן מקוון דרך האתר של חברת VISA USA.

מילוי הטפסים בשפה העברית, יאפשרו לכם להעביר את העבודה הסיזיפית של ניהול הטפסים ושליחתם לשגרירות ארה”ב, כמו גם תיאום המועד לריאיון בימים הנוחים לכם ובסניף המועדף עליכם בשגרירות ארצות הברית בירושלים או בתל אביב לפי בחירתכם.

אם יש לכם פגישה דחופה בארצות הברית או באם בכוונתכם להוציא ויזה לארה”ב באופן דחוף על מנת שתוכלו להגיע לאירוע משפחתי חשוב,, תוכלו לבקש את שירות ה VIP  שלנו הכולל שליחת הטפסים לשגרירות ותיאום מועד לריאיון עבורכם תוך שעתיים בלבד.

לפרטים נוספים על מילוי השאלון לויזה בעברית התקשרו: 055-889-1032