מעוניינים לטוס לניו יורק לטיול למטרת תיירות? תהליך הוצאת ויזה לניו יורק כרוך במעבר ריאיון בשגרירות ארצות הברית בישראל, רגע לפני שעולים על המטוס, כדאי שתקראו כיצד עושים זאת.

איך מוציאים ויזה לניו יורק

איך מוציאים ויזה לניו יורק בעברית?

 


שלב א' – מילוי הטפסים לויזה לניו יורק בארה"ב

הטפסים לויזה לניו יורק יהיו זמינים עבורכם באתר השגרירות האמריקאית בשפה האנגלית, יהיה עליכם למלא את הפרטים האישיים שלכם, לצרף תמונת פספורט עדכנית שלכם שצולמה על גבי מסך לבן ובהתאם להנחיות של הקונסוליה האמריקאית. על מנת שתוכלו לקבל אישור מהקונסוליה האמריקאית להוצאת הויזה, תתבקשו לצרף מסמכים המעידים על כך שהנכם מנהלים את חייכם בישראל ואין לכם כל כוונה לטוס לארצות הברית לכל מטרה אחרת שאינה תיירות כגון הגירה או עבודה בארצות הברית.

אישורים על לימודי השכלה גבוהה אקדמית, שירות בצבא הגנה לישראל בצבא קבע או בשירות סדיר, החזקת דירה או רכב, אישור מעסיק ותלושי שכר המעידים על כך שעיקר חייכם מתנהל בישראל. הקפידו על שמירת המסמכים במקום בטוח עד יום הריאיון בו תידרשו להציגם במעמד הריאיון בפני הקונסול האמריקאי.

הקפידו על מילוי הפרטים באופן מדויק וללא שגיאות כתיב טכניות שעשויות להוביל לפסילת הריאיון שלכם בשגרירות האמריקאית ועיקוב המועד להוצאת הויזה לארצות הברית עבורכם.
לאחר שמילאתם את הפרטים בהצלחה, תתבקשו לבצע את תשלום האגרה עבור השגרירות האמריקאית ולבחור מועד מתאים בו תוכלו לקיים את הריאיון ואת הסניף המועדף עליכם לפי בחירתכם בתל אביב או בירושלים.


איך מוציאים ויזה מהירה לארה"ב?

על מנת שתוכלו לחסוך בזמן במילוי הטפסים, תוכלו להשתמש בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב של חברת VISA USA באמצעותם תוכלו למלא טפסים לויזה לארה"ב בעברית, ולקבל מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית בישראל בסניף הקרוב אל ביתכם תוך 24 שעות בלבד.

הכנות ליום הריאיון בשגרירות ארה"ב

אל השגרירות תתבקשו להגיע עם תיק קטן או ניילונית עם המסמכים הרלוונטיים לריאיון ובקבוק מים קטן. מכשירים טכנולוגיים לרבות מכשיר סלולרי ואביזרים טכניים נוספים תצטרכו להפקיד בחוץ טרם כניסתם לשגרירות.
לאחר כניסתם תתבקשו להתלוות עם אחד המאבטחים אשר יציג לכם את אזור ההמתנה בו תתבקשו להמתין בסבלנות עד אשר יקראו בשמכם לגשת לריאיון מול הקונסול האמריקאי.
משך הריאיון יארך מספר דקות בלבד בו תקבלו תשובה במקום, במידה וקיבלתם אישור להוצאת ויזה לארה"ב או שמא בקשתם להוצאת הויזה נדחתה.


רוצים להוציא ויזה לניו יורק? התקשרו אלינו היום: 055-889-1032
ואנו נתאם עבורכם מועד לריאיון להוצאת ויזה לניו יורק בשגרירות האמריקאית בתוך 24 שעות בלבד.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.