מעוניינים לנסוע לארה"ב? חושבים להזמין טיסה? חכו רגע. שגרירות ארה"ב ממליצה לא להוציא ויזה לארה"ב לפני הזמנת הכרטיסים. כי אין עוגמת נפש גדולה מלהחזיק כרטיסים לניו יורק ולקבל סירוב לבקשת הויזה שלכם…
ובכן כיצד מתחילים? השלב הראשון בהליך הגשת הבקשה לויזה לארה"ב, הוא טפסים למילוי לויזה לארה"ב כלומר מילוי טפסי שאלון הבקשה לויזה לארה"ב. טופס הבקשה לויזה הוא שאלון מקוון (אינטרנטי) באנגלית הנקרא DS-160 ובמילויי מתחיל כאמור למעשה תהליך הוצאת הויזה לארה"ב.

 

טפסים למילוי לויזה לארה"ב

טפסים למילוי לויזה לארה"ב בעברית

הטפסים למילוי לויזה לארה"ב מגיעים בתצורת שאלון אינטרנטי (DS-160) בן 16 עמודים בשפה האנגלית. לפני מספר שנים הוסיפה שגרירות ארה"ב תרגום לשפות שונות כולל עברית, אולם תרגום זה זמין רק בגרסת מעבר עכבר על הטקסט, כך שהוא מסורבל ואינו נוח לשימוש. שימו לב כי הטפסים למילוי לויזה לארה"ב אינם זמינים בגרסה מלאה ונוחה בעברית במסגרת אתר שגרירות ארה"ב.
בשל אריכות השאלון ומורכבותו, הניסוח המסורבל באנגלית, אופן התרגום הלא נח בתצורת מעבר עכבר והעובדה המצערת שעמודי השאלון נסגרים לאחר זמן קצוב בין אם סיימתם למלא את הטופס ובין אם לא, חלק ממבקשי טפסים למילוי לויזה לארה"ב מעדיפים להדפיס את השאלון עמוד, עמוד ולתרגמו.

זוהי כנראה גם הסיבה לכך שבשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מעדיפים לחסוך את התהליך הנ"ל, שעשוי לקחת במקרה הטוב מספר שעות, ולהפקיד את המלאכה בידי חברות המסייעות בהגשת הבקשה לויזה לארה"ב וזאת לו רק בשל המחיר הסמלי שהן גובות ביחס לעבודה הכרוכה במילויי ראוי של הטפסים.

כמובן שמילוי לא נכון של הטפסים יחזיר בוודאות את מגיש הבקשה לויזה לתחילת התהליך ויגרור עיכובים ועלויות נוספות. בפועל רבים מהמגישים בקשה לויזה לארה"ב נדרשים לחזור על התהליך פעם שנייה בשל טיפול לא נכון בטפסים למילוי לויזה לארה"ב. למרות שהם עומדים בכל הקריטריונים לקבלת ויזה. כמה חבל.

 

שירות עזר להגשת למילוי הטפסים והכנסה לראיון

אנו בחברת VISA USA זיהינו את הבעייתיות במילוי השאלון באנגלית, בעייתיות בה נתקלים ישראלים רבים אשר אנגלית אינה שפת האם שלהם ופיתחנו שאלון מקוון בעברית הכולל הנחיות ברורות בעברית.
השאלון המקוון שפיתחנו מאפשר גם המשך לתהליך תשלום אגרה ולציון תאריכים ומיקומים נוחים לראיון. כל זאת בקלות, פשטות, יעילות וידידותיות.

אז למה לשבור את הראש? אנו בחברת VISA-USA מנוסים מאוד בסיוע בהוצאת ויזה לארה"ב. אנו מספקים פתרון פשוט וקל לטיפול בטפסים למילוי לויזה לארה"ב. במהלך השנים סייענו למאות לקוחות מרוצים בהליך הנפקת הויזה לארה"ב.

אנחנו מזמינים גם אתכם לחסוך לעצמכם הרבה זמן וכאב ראש ולהסתייע בשירותנו בתהליך הנפקת הויזה. אנחנו יודעים בוודאות ששימוש בשירותינו ישתלם לכם במונחי עלות תועלת ויעזור לכם להגיע לנסיעה לארה"ב בראש שקט . צרו אתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים.

VISA-USA – ויזה לארה"ב | 055-889-1032