מתכננים לצאת לחופשה משפחתית בארה"ב? לפני שתוכלו לנחות בגבולות ארה"ב, תידרשו לעבור תהליך של מילוי טפסים לקבלת ויזה לארצות הברית מול השגרירות האמריקאית בישראל.

 

הנחיות לקבלת ויזה לארצות הברית מטעם השגרירות האמריקאית

לפני שתוכלו לקבל אישור לויזה לארה"ב, יהיה עליכם להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית ולמלא את הטפסים לבקשת ויזה לארצות הברית. הטפסים זמינים בשפה האנגלית בלבד, לכן עליכם להקפיד על כתיבה תקינה בשפה האנגלית וללא שגיאות כתיב אשר עשויות לגרום לפסילת הטופס כתוצאה מדיסאינפורמציה במילוי הפרטים האישיים שלכם.

 

לאחר מכן, תתבקשו לצרף אל טופס הבקשה לויזה לארה"ב את כל המסמכים הרלוונטיים העומדים לרשותכם אשר מעידים על כך שעיקר חייכם מתנהל בישראל בקשתכם להוצאת הויזה היא למטרת תיירות בלבד ולא לשם הגירה או עבודה לא חוקית בגבולות ארצות הברית.

 

טפסים לקבלת ויזה לארצות הברית

טפסים לקבלת ויזה לארצות הברית

 

סוגי המסמכים שתוכלו לצרף לטופס הבקשה DS160 הם:

– טופס על אישור בצבא הגנה לישראל בשירות צבאי או בצבא קבע

– אישור לימודים באחת מהמכללות או האוניברסיטאות להשכלה גבוהה

– מסמכים על החזקת נכסים בישראל כגון רכב או דירה אשר בבעלותכם

 

לאחר מכן, תתבקשו לצרף אל טופס הבקשה גם תמונת פספורט עדכנית שלכם. אם אין לכם תמונת פספורט המתאימה להנפקת ויזה או דרכון, יהיה עליכם לגשת אל אחת מתחנות הצילום באזור מגוריכם ולבקש להצטלם לתמונת פספורט חדשה. עליכם לוודא עם הבעלים כי תחנת הצילום מורשית לצלם תמונות לצורך טפסי הבקשה לויזה ולדרכון.

 

השלב הבא יהיה תשלום האגרה לויזה בסך 160$ ולאחר מכן תוכלו לתאם את מועד הריאיון, התאריך, השעה והמקום בו תרצו לעבור את הריאיון. שגרירות ארה"ב ממוקמת בתל אביב ובירושלים, כאשר תוכלו לבחור במקום הקרוב ביותר אל אזור מגורכם.

איך מוציאים ויזה לארה"ב במהירות

אם ברצונכם לחסוך זמן במילוי הטפסים לויזה לארה"ב, תוכלו להיעזר בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב בעברית עם VISA USA. את הטפסים לויזה בעברית תוכלו למלא באותו מקוון דרך האתר ולאחר מכן לשלוח אותם באופן מהיר ומאובטח אל צוות החברה אשר יטפלו בהגשת הטפסים שלכם אל שגרירות ארה"ב בישראל. כמו כן, VISA USA יבצעו את תשלום האגרה עבורכם ויתאמו מועד לריאיון בשגרירות מול הקונסול האמריקאי.

 

מעוניינים לחסוך זמן במילוי הטפסים?


אם עליכם להוציא ויזה דחופה לארה"ב, תוכלו לבקש את שירותי ה VIP שלנו באמצעותם תוכלו לקבל טיפול מהיר בטפסים תוך 24 שעות בלבד. לאחר מכן, תקבלו את המועד הקרוב ביותר לריאיון בשגרירות בהתאם לימים, השעות והמקום הקרוב ביותר אל מקום מגוריכם.
לפרטים נוספים התקשרו היום: 055-889-1032