טפסים לויזה לארה"ב בעברית

לצורך כניסה לארה"ב למטרות תיירות או עסקים נדרש כל מבקר לקבל מהשגרירות האמריקאית ויזה לארה"ב. תהליך האישור מחייב מילוי טפסים וקביעת ראיון בשגרירות ארה"ב שאחריו מתקבלת החלטה אם להעניק למבקר ויזה לארה"ב. להסבר על התהליך צפו בסרטון. למילוי פשוט ונוח של טפסים בעברית לחצו על הכפתור "להגשת טפסים מידית"

מילוי טפסים לויזה לארה"ב בעברית

מלאו בקלות טפסים לויזה לארה"ב בעברית וחסכון זמן ובירוקרטיה

 

מילוי טפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית

מילוי טפסים לויזה לארה"ב מהווה את השלב הראשון בפרוצדורה שאנו נדרשים לעבור לצורך קבלת ויזה לארה"ב. שלב זה מחייב מילוי של טופס אלקטרוני, והוא נעשה באנגלית. הטופס נמצא באתר מחלקת ההגירה של ממשלת ארה"ב וכולל סעיפים רבים ומעט מבלבלים. הטופס כולל שלל שאלות, מבקש מכם להזין נתונים שונים ויש צורך למלא טופס כזה בנפרד עבור כל אחד מהנוסעים. זו אינה משימה בלתי אפשרית אך היא דורשת השקעת זמן ותשומת לב רבה לפרטים הרבים.

 

כל מה שנדרש ממכם כדי למלא טפסים לויזה לארה"ב

ישראלים רבים, בין אם בשל קוצר בזמן או העדפה להתנהלות בעברית על פני שפות אחרות, היו מעדיפים לדלג על שלב מילוי הטפסים לויזה לארצות הברית ולהגיע ישר לשלב הראיון, אך לצורך קביעת הראיון יש צורך להציג אישור מקוון על השלמת מילוי הטופס האלקטרוני. לטובת כל אלה עלה לאוויר האתר שלנו, שנועד להקל על התהליך, לאפשר למעוניינים למלא את פרטיהם בעברית, לעשות זאת בעזרת טופס נגיש ונוח ואפשר לנו לסייע להם לעבור בהצלחה שלב זה.

טפסים לויזה לארה"ב יש למלא באופן פרטני עבור כל מגיש בקשה בכל גיל, בין אם הוא נוסע כחלק ממשפחה או קבוצה. את הטפסים האמריקאים ניתן למלא בהמשכים, תוך כדי שמירתם ופתיחתם מחדש, אבל יש צורך לעשות זאת בטווח של 30 יום מתחילת מילוי הטופס. אתגרים ומגבלות אלו ניתן לעקוף בעזרת השירות שלנו ולהגיש בקשה לויזה לארה"ב בעברית ובליווי מצוות VISA USA. אספו את פרטי הנוסעים בנחת, לחצו על הכפתור "להגשת טפסים מידית" ואנחנו נוביל אתכם דרך השלבים הבאים בקלות וברוגע.

 

טפסים למילוי לויזה לארה"ב

מעוניינים לנסוע לארה"ב? חושבים להזמין טיסה? חכו רגע. שגרירות ארה"ב ממליצה לא להוציא ויזה לארה"ב לפני הזמנת הכרטיסים. כי אין עוגמת נפש גדולה מלהחזיק כרטיסים לניו יורק ולקבל סירוב לבקשת הויזה שלכם…
ובכן כיצד מתחילים? השלב הראשון בהליך הגשת הבקשה לויזה לארה"ב, הוא טפסים למילוי לויזה לארה"ב כלומר מילוי טפסי שאלון הבקשה לויזה לארה"ב. טופס הבקשה לויזה הוא שאלון מקוון (אינטרנטי) באנגלית הנקרא DS-160 ובמילויי מתחיל כאמור למעשה תהליך הוצאת הויזה לארה"ב.

 

טפסים למילוי לויזה לארה"ב

טפסים למילוי לויזה לארה"ב בעברית

הטפסים למילוי לויזה לארה"ב מגיעים בתצורת שאלון אינטרנטי (DS-160) בן 16 עמודים בשפה האנגלית. לפני מספר שנים הוסיפה שגרירות ארה"ב תרגום לשפות שונות כולל עברית, אולם תרגום זה זמין רק בגרסת מעבר עכבר על הטקסט, כך שהוא מסורבל ואינו נוח לשימוש. שימו לב כי הטפסים למילוי לויזה לארה"ב אינם זמינים בגרסה מלאה ונוחה בעברית במסגרת אתר שגרירות ארה"ב.
בשל אריכות השאלון ומורכבותו, הניסוח המסורבל באנגלית, אופן התרגום הלא נח בתצורת מעבר עכבר והעובדה המצערת שעמודי השאלון נסגרים לאחר זמן קצוב בין אם סיימתם למלא את הטופס ובין אם לא, חלק ממבקשי טפסים למילוי לויזה לארה"ב מעדיפים להדפיס את השאלון עמוד, עמוד ולתרגמו.

זוהי כנראה גם הסיבה לכך שבשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מעדיפים לחסוך את התהליך הנ"ל, שעשוי לקחת במקרה הטוב מספר שעות, ולהפקיד את המלאכה בידי חברות המסייעות בהגשת הבקשה לויזה לארה"ב וזאת לו רק בשל המחיר הסמלי שהן גובות ביחס לעבודה הכרוכה במילויי ראוי של הטפסים.

כמובן שמילוי לא נכון של הטפסים יחזיר בוודאות את מגיש הבקשה לויזה לתחילת התהליך ויגרור עיכובים ועלויות נוספות. בפועל רבים מהמגישים בקשה לויזה לארה"ב נדרשים לחזור על התהליך פעם שנייה בשל טיפול לא נכון בטפסים למילוי לויזה לארה"ב. למרות שהם עומדים בכל הקריטריונים לקבלת ויזה. כמה חבל.

 

שירות עזר להגשת למילוי הטפסים והכנסה לראיון

אנו בחברת VISA USA זיהינו את הבעייתיות במילוי השאלון באנגלית, בעייתיות בה נתקלים ישראלים רבים אשר אנגלית אינה שפת האם שלהם ופיתחנו שאלון מקוון בעברית הכולל הנחיות ברורות בעברית.
השאלון המקוון שפיתחנו מאפשר גם המשך לתהליך תשלום אגרה ולציון תאריכים ומיקומים נוחים לראיון. כל זאת בקלות, פשטות, יעילות וידידותיות.

אז למה לשבור את הראש? אנו בחברת VISA-USA מנוסים מאוד בסיוע בהוצאת ויזה לארה"ב. אנו מספקים פתרון פשוט וקל לטיפול בטפסים למילוי לויזה לארה"ב. במהלך השנים סייענו למאות לקוחות מרוצים בהליך הנפקת הויזה לארה"ב.

אנחנו מזמינים גם אתכם לחסוך לעצמכם הרבה זמן וכאב ראש ולהסתייע בשירותנו בתהליך הנפקת הויזה. אנחנו יודעים בוודאות ששימוש בשירותינו ישתלם לכם במונחי עלות תועלת ויעזור לכם להגיע לנסיעה לארה"ב בראש שקט . צרו אתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים.

VISA-USA – ויזה לארה"ב | 055-889-1032