ניו יורק זו אחת הערים הנחשקות ביותר בעולם. במידה רבה מדובר בכרטיס הביקור של ארה"ב, ולמרות שהיא לא בדיוק מייצגת באופן מדויק את כל המדינות ואת כל המתרחש בהן, עדיין מדובר ביעד הנחשק ביותר, אנו רואים את הנופים והבניינים של העיר זאת במסגרת סרטים וסדרות, חולמים לטייל במנהטן ולהרגיש את האווירה של התפוח הגדול. לשם חוויה זו, אנשים רבים פונים לבצע חידוש ויזה לארה"ב, רק כדי לחוות שוב את החוויה הקסומה של בילוי בניו יורק.

טיסה לניו יורק

טיסה לניו יורק במהירות

מתי יש לבצע הארכת ויזה לארה"ב

בדרך כלל, כאשר השגרירות האמריקאית נותנת לאדם כלשהו ויזת תייר (B1 או B2 -בהתאם אם הנסיעה היא תיירותית נטו, או עסקית) – הויזה הזאת תקפה לעשר שנים. מן הסתם, לא מדובר בתקופה שבמהלכה ניתן לשהות בארה"ב ללא הפסקה, אלא פרק זמן שבמהלכו ניתן להיכנס לארה"ב לתקופות של 3 או 6 חודשים (כדאי לבדוק את העניין לפני הנסיעה, היות ומדובר בעניין גמיש ומשתנה יחסית). כך, אם הייתה לכם ויזה לארה"ב לפני 8-9 שנים, ניתן לעשות הארכת ויזה לארה"ב באמצעות האינטרנט אפילו. החל משנת 2015 השגרירות מקבלת מסמכים של הארכה ללא צורך להגיע לשגרירות ולחכות בתור.

מה חשוב לעשות לפני טיסה לניו יורק?

כאמור, חשוב מאוד לבצע חידוש ויזה לארה"ב לפני שאתם נוסעים, על מנת למנוע מצבים לא נעימים שבהם הויזה שלכם תסתיים בזמן שאתם נמצאים בארה"ב. בנוסף, חשוב מאוד לבדוק גם את תוקף הדרכון, משום שבמידה והדרכון שלכם לא בתוקף, גם הסטאטוס של הויזה נעשה בעייתי. לבסוף, כדאי מאוד לדאוג גם לביטוח רפואי מקיף, כדי שבמידה ויקרה משהו בזמן הבילוי שלכם במדינה האהובה (בעיקר כאשר מדובר בנסיעות ארוכות – הסיכוי לחלות או להיפצע עולה באופן סטטיסטי). מדובר בשלושה דברים עיקריים שיש לבדוק במסגרת כל התנהלות אחראית ומקצועית. טיסה לניו יורק תהיה הרבה יותר רגועה, מהנה ומרגשת אם תדעו שכל הניירת שלכם בסדר.

היתרונות של ביצוע חידוש ויזה לארה"ב באמצעות שירות מקצועי

למרות שכיום ניתן לבקש חידוש ויזה מבלי להגיע לשגרירות, עבור רבים עדיין מדובר בהליך שדורש זמן, תשומת לב ובאופן כללי – טרחה רבה. בדיוק לשם כך נועדו שירותים שונים בתחום זה המספקים את האפשרות להגיש את כל המסמכים במקומכם ולדאוג לקבלת הארכת ויזה לארה"ב באופן הכי מהיר שניתן. כמובן שבמידה ויש לכם בעיות כלשהן עם החוק בישראל או בארה"ב, החברה לא תשנה את האיסור כניסה לארה"ב.