כל המבקש להיכנס לשטחה של ארצות הברית חייב לקבל ויזה. אדם המבקש לתור בארץ או להגיע לפגישת עסקים או כנס צריך להוציא ויזה הנקראת גם B1/B  ויזת תיירות ועסקים.

 

ויזה לארה"ב- מילוי נכון של טופס DS-160

ויזה לארה"ב- מילוי נכון של טופס DS-160

 

שגרירות ארה"ב אמנם מטפלת במאות אלפי פניות בשנה אך היא מתייחסת לכל מקרה לגופו ובוחנת כל הגשה בנפרד. לכן ישנה חשיבות רבה למילוי תקין של הטופס. טופס ה -DS160 הוא טופס ארוך בעל 16 עמודים באנגלית.

 

בטופס ישנן שאלות רבות הנוגעות למספר תחומים: פרטים אישיים, פרטי נסיעה ונסיעות קודמות, פרטי תעסוקה וכן פרטים על עבר פלילי אם קיים. במקרה בו יש עבר פלילי חשוב לפרט עליו כהלכה ולא לנסות להעלים את המידע. אם יש באפשרותכם להביא אתכם לראיון תעודת יושר, הרי שזה יעזור מאד וישפר את סיכוייכם לאישור הויזה.

 

מסמכים לויזה לארה"ב

לפני שתורשו לתאם מועד לריאיון מול השגרירות האמריקאית, תתבקשו להמציא מסמכים רלוונטיים ולצרף אותם אל טופס הבקשה לויזה לארה"ב ולהציגם בפני הקונסול האמריקאי במעמד הריאיון. המסמכים נועדו להראות לשגרירות ארה"ב כי הסיבה לבקשת הויזה הינה למטרת תיירות או נסיעת עסקים אך לא למטרות עבודה או הגירה בארצות הברית.

המסמכים אותם תתבקשו לצרף אל טופס הבקשה לויזה לארה"ב הם:

  1. אישור על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בקבע
  2. אישור עבודה בפועל מאת המעסיק
  3. 3 תלושי משכורת של 3 החודשים האחרונים
  4. אישור לימודים בתוקף באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה בישראל לרבות מכללות ואוניברסיטאות
  5. אישור החזקת נכסים בישראל כגון רכב או דירה אשר בבעלותכם

כמו כן, עליכם לוודא כי יש ברשותכם תמונת פספורט עדכנית המותאמת במידותיה לדרישות השגרירות האמריקאית. אם אין לכם אחת, גשו לאחת מתחנות הצילום הקרובות אל ביתכם והצטלמו. חשוב שתדעו במידה ויש עבר פלילי אין זו אומר שהויזה לארה"ב בהכרח תסורב ולכן יש לעשות את כל המאמצים במתן מידע נכון ותעודת יושר במידה ויש.

 

חשוב מאד למלא את הטופס בצורה אותנטית ואמתית ובשום פנים ואופן לא להזין מידע מוטעה. כפי שציינו השגרירות בודקת כל מקרה לגופו ויש לה אפשרות לדעת אם הטופס לא מולא נכון. במצב בו טופס מולא שלא כהלכה ישנן 2 אפשרויות: האחת היא שהויזה לא תאושר ותיאלצו לבצע תיקונים ולגשת מחדש לראיון, האפשרות השנייה היא שהויזה תישלל במקום.

 

VISA-USA יכולה לעזור לכם במילוי של הטפסים, תשלום אגרת הויזה וקביעת מועד ראיון בשגרירות.

כל שעליכם לעשות למלא את הטופס המקוון בעברית באתר ואנו נגיש את הבקשה עבורכם.

 

מעוניינים לחסוך בזמן במילוי טופס ה-DS160?
התקשרו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם במילוי הטופס לויזה לארה"ב בעברית.

טלפון: 055-889-1032