חולמים על החופשה הבאה שלכם לארה"ב, אבל אינכם שולטים בשפה האנגלית? במיוחד עבורכם קיימת האפשרות שנבצע עבורכם מילוי טופס לויזה לארה"ב בעברית בצורה מקוונת, ואנו נדאג לתרגם אותו לפני המשלוח לשגרירות. מעבר לכך, נוכל לתאם עבורכם את הריאיון בשגרירות ארה"ב, והכל מבלי שתצטרכו להוציא אפילו מילה אחת באנגלית עד לרגע בו הגעתם לקונסוליה.

 

שאלות ותשובות בנושאי מילוי הטפסים לויזה לארה"ב

 

האם ניתן לשלוח ישירות את הטופס לקונסוליה האמריקאית בעברית?

 

לא. טופס הבקשה לויזה הוא בשפה האנגלית במקור, וכך גם הקונסוליה מצפה לקבל אותו על מנת לזמן אתכם לראיון. כאשר אתם ממלאים את הטופס בעברית באתר, אנו מתרגמים אותו עבורכם לשפה האנגלית ומוודאים שאין שגיאות במילוי הטופס. היתרון הגדול של מילוי השאלון בעברית הוא היכולת להבין בקלות את השאלות (מדובר בכמות בלתי מבוטלת – 80 שאלות) ולענות עליהן בשפה חופשית.

 

מילוי טופס לויזה לארה"ב

מילוי טופס לויזה לארה"ב בעברית

 

מה אם אינני יודע את התשובות?

 

השאלון לבקשת הויזה לארה"ב אינו מבחן. מדובר בשאלות שנועדו לבחון את היציבות הפיננסית שלכם ואת החזקה שלכם בארץ, על מנת לוודא כי אינכם עומדים להגר לארה"ב. כמו כן, השאלון נועד במידה מסוימת גם להגן על גבולותיה של ארה"ב מפני עבריינים, טרוריסטים, מרגלים או חברי ארגונים קיצוניים. חלק מהשאלות מובנות מאליהן, ועל אחרות יש לענות בכנות ובזהירות, על מנת להתאים לדרישות הנוקשות של ממשלת ארצות הברית בתחום ההגירה.

 

אם אני מגיע ללמוד בארה"ב, האם אני ממלא בקשה לויזת תייר?

 

ויזת תייר שונה במהותה מויזת סטודנט. יש למלא טפסים שונים ולהציג מסמכים שונים בראיון. חשוב להתייעץ עם מומחה בתחום לפני שמגישים ויזת לימודים על מנת שלא לעשות טעויות שעלולות לעלות לכם בסירוב מיותר. אנו מתמחים בסיוע במילוי הטפסים בעברית לכל סוג של ויזה ולכל צורך, כאשר במרבית המקרים מדובר בויזת תייר שנועדה למטרות ביקור בארה"ב לפרק זמן קצוב.

 

מהו אורך הריאיון בשגרירות?

 

הריאיון בשגרירות ארה"ב מול הקונסול המקומי אינו ארוך, ובדרך כלל נמשך חמש דקות ואפילו פחות. בסיומו הקונסול יעדכן אתכם האם הויזה לארה"ב אושרה, וכן תתבקשו להשאיר את הדרכון ולהמתין שיגיע אליכם חתום בדואר.

 

האם ניתן לשלוח מישהו אחר במקומי לראיון?

 

לא. הריאיון הינו אישי. מטרת הריאיון היא לשאול חלק מהשאלות שהופיעו בטופס ולראות אתכם עונים עליהן פנים מול פנים. הקונסול מודרך בזיהוי שפת גוף, ומנסה להעריך האם המידע שאתם מספקים אמין ונכון, או שאולי אתם מתכוונים להגיע לארה"ב לאו דווקא למטרה אותה ציינתם בבקשה.

 

בכל שאלה הקשורה למילוי טופס הבקשה לויזה בעברית ובאנגלית, ולקבלת סיוע בהכנה לראיון – פנו אלינו עוד היום.