מילוי טופס ds160 בזול – הדרך הרשמית באמצעות השגרירות

האם אפשר למלא טופס ds160 בזול ולהוציא ויזה לארה"ב בקלות? ובכן, התשובה לכך נחלקת לשניים: הדרך הזולה להוציא ויזה לארה"ב והדרך הזולה להוציא ויזה לארצות הברית.

 

הזול ביותר הוא לא תמיד הטוב ביותר ובמקרה זה המחיר המוזל עשוי לעלות לכם בזמן יקר בהתעסקות במילוי הטפסים לויזה לארה"ב בשפה האנגלית, כמו גם טיפול בטפסים ושליחתם לשגרירות האמריקאית ותיאום המועד לריאיון בשגרירות.

מילוי טופס ds160 בעברית

מילוי טופס ds160 בכדי לראות את גשר לנדמרק בארצות הברית

 

התחלתם לארגן תיק לקראת הטיסה שלכם לאמריקה? כעת כל שנותר לכם לסגור הוא טיפול באשרת הכניסה שלכם לארצות הברית. אתם מחפשים את הפתרון הזול ביותר בכדי שתוכלו לחסוך בכסף שתוכלו לנצל יותר לבזבוזים באמריקה.

 

אין ספק כי מדובר בדרך הישנה והמסורתית להוציא ויזה לארה"ב בזול אך חשוב לומר שזו אינה הדרך המקצועית לעשות זאת וייתכן ותצטרכו להשקיע לא מעט זמן ואנרגיה במילוי הטפסים וטיפול בכל הבירוקרטיה הכרוכה בתהליך הוצאת הויזה לארה"ב לגמרי לבד.

 

אם אתם באמת רוצים ליהנות בטיול, יש לקחת בחשבון גם את ההכנות לקראת הנסיעה וגם כאן יש להבין שהזמן שלכם יקר לכם וכדאי לדעת האם שווה לכם להתעסק בכל התהליך הזה בעצמכם.

 

אם כך, מהי האלטרנטיבה?

 

מילוי טופס ds160 באופן מקצועי – הדרך המהירה והקלה להוציא ויזה לארה"ב

אנו בחברת VISA USA מאמינים כי במחיר הוגן תוכלו לקבל שירות מקצועי, מהיר ויעיל בעת מילוי הטפסים לויזה לארה"ב בעברית בקלות, שליחתם לקונסוליה האמריקאית וקביעת מועד לריאיון בזמן שנח לכם ובמקום המועדף עליכם (הקרוב ביותר למקום מגוריכם). כל זאת ועוד טיפים למעבר הריאיון אשר תוכלו לקבל באמצעות הצוות של VISA USA.

 

כמו כן, אם מכל סיבה שהיא החלטתם שהנכם מעוניינים לזרז את התהליך, תוכלו לבקש את שירות ה-VIP שלנו ולקבל זימון מהיר יותר לריאיון בשגרירות ארה"ב תוך 24 שעות בלבד.

 

במה מבין השניים כדאי לבחור?

 

אם חשוב לכם הפתרון הזול ביותר, קיבלתם אותו. פשוט היכנסו לאתר השגרירות והתחילו במילוי הטפסים והמתינו בסבלנות עד תום ההליכים. שימו לב, כי הזמן בעת מילוי הטפסים ועד קביעת המועד לקיום הריאיון עשוי להיות ארוך מהרגיל.

 

אם ברצונכם להוציא ויזה מהירה לארצות הברית, כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ואנו נשמח להיות לשירותכם ולטפל עבורכם בהגשת הטפסים, ביצוע תשלום האגרה וקביעת המועד לקיום הריאיון מול הקונסול האמריקאי בתוך 24 שעות בלבד.

 

לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 055-889-1032