אם יש ברשותכם אזרחות נוספת ייתכן ותוכלו לקחת חלק מתוכנית הפטור מויזה לארה"ב הנקראת גם ESTA. אזרחים תושבי הארץ אשר מחזיקים באזרחות אירופאית אשר נכללות בתוכנית הפטור של ESTA יכולים לקבל הקלות בתהליך הגשת ויזה לארה"ב וזאת בניגוד להליך המקובל על הארכת ויזה לארה"ב לתושבי ישראל המחזיקים באזרחות ישראלית בלבד.

 

הארכת ויזה לארה"ב

הארכת ויזה לארה"ב דרכון אירופאי

 

אם גם אתם מחזיקים באזרחות של אחת מהמדינות המחזיקות בהסדר זה תוכלו להוציא ויזת תייר לארה"ב מבלי להגיע לריאיון בשגרירות ארה"ב בישראל ולהציג את המסמכים. הליך זה יוכל לחסוך בזמן בתהליך הארכת הויזה לארה"ב. כמו כן, יש לשים לב כי בנוסף לדרכון האירופאי יהיה עליכם לעמוד בדרישות נוספות כחלק מההסכם של ESTA עם השגרירות האמריקאית.

 

ESTA היא למעשה מערכת אוטומטית מקוונת אשר נועדה לסנן את מבקשי הויזה לארה"ב, לכן כדאי להתחיל בתהליך הבקשה לויזה לארה"ב בשלבים מוקדמים יותר של תכנון הנסיעה. אם אתם מחזיקים בדרכון אירופאי המשתתף בתוכנית פטור מויזה לארה"ב עליכם לעבור דרך המערכת האלקטרונית של אישור הנסיעות לארצות הברית של ESTA.

 

רשימת המדינות הלוקחות חלק מתוכנית הפטור מויזה לארה"ב הם:

אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, איסלנד, אירלנד, אנדורה, אסטוניה, בלגיה, ברוניי, בריטניה, גרמניה, דנמרק, דרום קוריאה, הולנד, הונגריה,  ליטא , לוקסמבורג , מלטה , מונקו , ניו זילנד, נורבגיה, פינלנד , צרפת , יוון , טאיוואן, יפן , לטביה , ליכטנשטיין,  פורטוגל , סן מרינו , סינגפור , סלובקיה , סלובניה , ספרד , צ'כיה, צ'ילה, שוודיה ושווייץ.

 

במידה ולא הצלחתם לקבל פטור מויזה לארה"ב באמצעות המערכת האוטומטית של ESTA תוכלו להגיש בקשה מהירה לויזה לארה"ב באמצעות שליחת טפסים לויזה לארה"ב בעברית עם חברת VISA USA ולקבל תור לריאיון לשגרירות האמריקאית תוך 24 שעות בלבד.

 

תהליך הארכת ויזה לארה"ב יכול להתארך במידה ותבחרו לעשות זאת באמצעות אתר שגרירות ארצות הברית בישראל היות ומדובר במילוי הטפסים לבקשה לויזה בשפה האנגלית בלבד.

 

כל שעליכם יהיה לעשות הוא לצרף שתי תמונות פספורט מעודכנות אל הטפסים, לענות על השאלון המופיע על גבי הטופס DS 160, וחברת VISA USA יבצעו את העבודה הסיזיפית עבורכם הכוללת תיאום מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב הקרובה אל ביתכם.

 

רוצים להאריך את תוקף הויזה לארה"ב? התקשרו אלינו: 055-889-1032
ואנו נתאם עבורכם מועד לריאיון בשגרירות האמריקאית בתוך 24 שעות בלבד.

 

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.