במקרה חירום בו אתם נדרשים לקבל טיפול רפואי בארה"ב, תידרשו להוציא ויזה לארה"ב בדחיפות. על מנת לתאם מול השגרירות עליכם להגיש בקשת חירום לויזה לארה"ב וזאת בכל מקרה רק לאחר שקבעתם תור רגיל לריאיון לשגרירות.

 

ויזת חירום לארה"ב

ויזת חירום לארה"ב

מעוניינים להגיש בקשת חירום לויזה לארה"ב? צרו איתנו קשר בטלפון: 055-8891032 ונבדוק כיצד נוכל לסייע.

 

במידה ואתם מעוניינים להגיש את הבקשה בעצמכם, לאחר שווידאתם כי אתם עונים לקריטריונים לקבלת התור בדחיפות לארצות הברית תתבקשו לשלוח את הבקשה לכתובת הדוא"ל nivtelavivemrg@state.gov ולוודא כי רשמתם את הפרטים הבאים על גבי הטופס:

  • כתיבת מועד הריאיון הראשוני שקבעתם בשגרירות ארה"ב.
  • תארו באופן מפורט מדוע המבקש נדרש להוציא ויזת חירום.
  • הביאו אתכם לראיון כל מסמך רלוונטי המעיד על דחיפותו של הריאיון.

 

מרגע הבקשה לתור חירום, השגרירות יכולה להודיע בכל רגע על קיומו. לכן צריך להיות עם היד על הדופק. השגרירות שולחת את הריאיון החדש במייל שיכול להיות מהיום למחר. במידה ובקשתכם תאושר, תקבלו מועד חדש לריאיון לויזה באופן חירום. כמו כן, במקרי חירום תוכלו לקבל ויזה במקום. במידה והבקשה לא תאושר, תוכלו להתייצב למועד הראשוני שקבעתם לבקשה לויזה לארה"ב.

 

 

אין לראות באישור לקיום ראיון החירום לבקשה לויזת חירום לארה"ב כאסמכתא לקבלת אישור הויזה לארה"ב. בשלב זה יהיה על המועמד לויזה עדיין להוכיח כי הוא אכן נדרש להוציא ויזה באופן דחוף.

 

 

על מנת שיהיה באפשרותך לקבל תור לויזת חירום בהקדם יהיה עליך לקבוע תור ראשוני לקבלת ויזה לארה"ב בשגרירות ארה"ב. כדי שנוכל לזרז את התהליך עבורך יצרנו במיוחד למקרים כאלו שירות VIP לקביעת תור לריאיון בשגרירות ארה"ב תוך 24 שעות בלבד.

 

 

בכדי להתחיל את התהליך כמה שיותר מהר יהיה עליך למלא את הטפסים לויזה לארה"ב (טופס DS-160) באתר VISA USA בשפה העברית ובאופן מקוון. מילוי הטפסים בעברית יחסכו לך זמן במקרים דחופים במילוי הטפסים לבקשה לויזה לארה"ב הקיימים באתר שגרירות ארצות הברית בישראל וזמינים בשפה האנגלית בלבד.

 

 

תיאום הריאיון לשגרירות האמריקאית תוך 24 שעות יבוצע על ידי VISA USA ומיד לאחר מכן ישלחו אליכם מסמכים שתתבקשו להביא ליום הריאיון בשגרירות ארה"ב.

 

 

הריאיון בשגרירות ארה"ב

ליום הריאיון בשגרירות ארה"ב חשוב שתגיעו עם כל המסמכים הרלוונטיים בצירוף 2 תמונות הפספורט שלכם לצורך הנפקת הויזה והדרכון. כמו כן, תידרשו להגיע עם אישור תשלום האגרה של הויזה שברצונכם להוציא אותה קיבלתם בעת תשלום מילוי הטפסים לויזה.
לאחר שתיכנסו אל הקונסול האמריקאי, הסבירו לו על הסיבה שברצונכם להוציא ויזה באופן חירום לארה"ב. מיד בתום הריאיון תדעו האם בקשתכם לקבלת ויזה לארה"ב אושרה.

 

 

מעוניינים להוציא ויזה לארה"ב באופן דחוף?
צרו עמנו קשר לפרטים נוספים בטלפון: 055-8891032

 

 

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.
השימוש בכתוב אינו מחליף יעוץ אישי ועל אחריותך בלבד.