בישראל קיימות מספר נציגויות רשמיות של ממשלת ארה"ב ובראשן שגרירות אמריקאית הממוקמת בתל אביב. השגרירות מציעה שירותים קונסולריים לכלל תושבי ישראל דרך מחלקת היחידה לויזת מבקרים, אם כי שירותים קונסולריים מוגבלים ניתן לקבל בנוסף גם בנציגות הקונסולרית בחיפה. בקונסוליה המרכזית בירושלים ניתן לקבל בנוסף שירותי ויזה לארה"ב.

 

שגרירות אמריקאית

שגרירות אמריקאית להוצאת ויזה לארה"ב

פרטי שגרירות ארה"ב בתל אביב:
השגרירות האמריקאית נמצאת ברחוב הירקון 71 בתל אביב. השגרירות פתוחה בימים שני עד שישי בין השעות 8:00 ל-16:30 אך ראיונות אישיים לטובת קבלת ויזה לארה"ב מתקיימים רק בין השעות 7:00 ל-14:00. השגרירות מציעה שירות מייל למענה על שאלות בנושאי ויזות שאינן להגירה בכתובת nivtelaviv@state.gov. כמו כן קיים מוקד פניות טלפוני בטלפון 03-7621694 או דרך הסקייפ באמצעות המספר 753812, עם שם המשתמש USvisatelaviv. יש לציין שראיונות אישיים מתקיימים בתיאום מראש בלבד דרך מערכת קביעת התורים שאליה ניתן להכנס דרך הכתובת: https://telaviv.usvisa-info.com.

 

 

שירותי VISA USA בעברית להנפקת ויזה לארה"ב

אמנם אתר VISA USA הינו אתר עצמאי ואינו פועל מטעם שגרירות אמריקאית כלשהי, אך הוא מציע שירות שנועד לסייע לישראלים לחסוך בזמן ולייעל את תהליך הגשת הבקשה לויזת תיירות לארה"ב. השירות חוסך בנוסף את הצורך להתמודד מול ביורוקרטיה קונסולרית של מדינה זרה, בשפה זרה ובתוך תהליך רב-שלבי ומורכב שלעיתים קשה לעקוב אחר כך פרטיו.
בראש ובראשונה האתר מאפשר למלא את שאלון הבקשה לויזת תיירות או עסקים לארה"ב בעברית. כמו כן, הוא מאפשר להשלים שלבים נוספים בתהליך במקום אחד, עם הוראות ברורות ופשוטות ועם הכוונה לגבי סדר הצעדים. דרך האתר ניתן להעלות תמונות לצורך הטבעה בויזה ובדרכון, להעביר את תשלום אגרת בקשת הויזה וכן לקבוע תור לראיון האישי בשגרירות אמריקאית בתל אביב או אפילו בקונסוליה הכללית בירושלים אם מדובר בתושבי ירושלים וסביבותיה.
שירות Visa Usa הוא שירות בעל ערך מוסף לישראלים שאינם שולטים באנגלית או שזמנם קצר הן בשל עיסוקייהם או בשל הצורך הדחוף לקבל ויזת כניסה לארה"ב למטרת תיירות או עסקים לטובת נסיעה קרובה. ריכוז כל שלבי התהליך באתר אחד מבלי להידרש לעבור בין אתרים בעברית ובאנגלית לצורך ביצוע משימות שונות, בהירות ההנחיות וכן האפשרות ליצור קשר במקרה של התעוררות שאלות נוספות הופכים את שירות Visa Usa לאטרקטיבי מאוד עבור עשרות לקוחות מרוצים. נשמח שתצטרפו אליהם ואלינו.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה