להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

טופס ds 160 משמש להגשת בקשה לויזה על ידי תושבי ישראל המעוניינים להיכנס לתחומי ארה"ב לתקופת זמן קצרה וקצובה מראש למטרות שונות. אמנם ניתן להוריד ולהדפיס את הטופס באנגלית, אבל הדבר אינו מומלץ. מדובר בטופס ארוך יחסית, בן 80 שאלות, שיש למלא לאט ובתשומת לב. כל טעות במילוי הטופס עשויה לעלות לכם בקבלת הויזה המיוחלת ובהפסד האגרה ששילמתם על ניסיון זה. מילוי הטופס בצורה מקוונת גם חוסך לכם ניירת מיותרת ועלויות הדפסה, והוא גם ידידותי יותר לסביבה.

 

מה האלטרנטיבה להורדת הטופס?

את טופס ds160 מומלץ למלא אונליין בצעדים קטנים, ולשמור את ההתקדמות שלכם. אם אינכם דוברים אנגלית שוטפת, יש באפשרותכם למלא את הטופס אפילו בשפה העברית, ולקבל סיוע מאתנו כחברה מקצועית ובעלת ניסיון, המתמחה בהגשת בקשות לויזה לארה"ב. אנו מוודאים שהטופס מולא כהלכה, ומתרגמים אותו לאנגלית עבורכם. לאחר מילוי הטופס נקבע עבורכם את הריאיון בשגרירות, ונוכל אף לסייע לכם בתהליך איסוף המסמכים עמם תגיעו לראיון וישמשו כאסמכתאות לטענות המוצגות בטופס.

 

ds 160 טופס להורדה

ds 160 טופס להורדה כדי להוציא ויזה ולראות את הבניינים היפים בארצות הברית

 

האם בטוח שאקבל את הויזה אם אני נעזר בכם למילוי טופס ds160?

 

ההחלטה האם לאשר לתושב ישראל להיכנס לתחומי ארה"ב תלויה אך ורק בהחלטת הקונסוליה. אין גוף מחוץ לשגרירות ארה"ב שיכול להפעיל מניפולציה כלשהי על ההחלטה הסופית. עם זאת, כאשר נעזרים במילוי הטופס בחברה בעלת ניסיון בתחום, הסיכוי שלכם לצלוח את הריאיון (הקצרצר אך המשמעותי) בשגרירות ארה"ב בהצלחה, כאשר בידכם כל המסמכים היכולים לסייע לכם, גבוה בהרבה. אנו מטפלים בשנים האחרונות במאות ישראלים הזקוקים לסיוע במילוי טופס ds160, ושמחים לשמוע שרבים מהם עברו את הריאיון בהצלחה וטסו לארה"ב.

 

האם אפשר לשלוח את הטופס בדואר במקום להגיע לראיון?

 

הטופס מהווה רק השלב הראשון בבקשה לויזה. הריאיון בשגרירות הוא חובה לכל מבקש מעל גיל 14 או מתחת לגיל 80. מילוי הטופס נועד על מנת לתת לשגרירות פרטים ראשוניים אודותיכם ולתאם את הריאיון, ואינו מספיק על מנת לקבל את הויזה לארה"ב.

 

האם כדאי לנסות למלא את הטופס לבד, ורק אם התקבל סירוב להיעזר בחברה חיצונית?

 

יש המנסים את מזלם וממלאים את הטופס לבד, מתוך ההנחה שאם יקבלו סירוב משגרירות ארה"ב תמיד יוכלו להגיש את הבקשה שנית. חשוב לדעת כי לאחר סירוב יש להמתין פרק זמן קבוע לפני הגשה נוספת. כל סירוב שקיבלתם בעבר לקבלת הויזה לארה"ב עשוי להשפיע על סיכויי הקבלה של הויזה בעתיד. לא תוכלו לשנות פרטים הנוגעים לסטטוס שלכם באופן מידי, אלא תצטרכו להמתין עד שיהיו בידיכם יותר הוכחות לחזקה בארץ או לשיפור מצבכם הכלכלי. אם הסירוב התקבל בשל טעות במילוי הטופס, אולי נוכל לעזור. פנו למומחים שלנו עוד היום ונשמח לייעץ.

 

מחפשים גרסה להורדה של טופס ds 160? תוכלו לעשות זאת כאן.