בילדות של כל אחד מאיתנו יש את החלומות הגדולים ביותר שההגשמה שלהם עשויה להפוך לזיכרונות מתוקים שילוו אותנו כל חיינו. ובשלב מאוחר יותר, בתור הורים – כולנו רוצים להגשים לילדים שלנו את החלומות בצורה דומה, ופעמים רבות כל מה שמפריד בינינו לבין הגשמת החלום זה פרט קטן כגון הארכת ויזה לארה"ב. על מנת למנוע מצבים כאלה, מומלץ תמיד לעקוב אחרי התאריכים הרשומים בדרכון שלכם – גם בדבר תוקף הדרכון עצמו, וגם בכל הקשור לויזה לארה"ב.

דיסניוורלד

דיסנילנד

מדוע יש צורך לבצע הארכה?

כל ויזה לארה"ב ניתנת לתקופה של 10 שנים. כולנו יודעים שבשלב מסוים בחיים הזמן מתחיל לרוץ, ועד כמה שזה נראה בלתי אפשרי, 10 שנים עשויות לחלוף מהר מאוד. בנוסף, מומלץ תמיד לבצע הארכת ויזה לארה"ב שנה לפני שהיא נגמרת, משום שאז ההליך הוא הרבה יותר פשוט ומהיר. הארכה שנעשית בזמן מאפשרת הליך הרבה יותר מהיר, וגם מציגה אתכם בתור אדם מהימן, ופעמים רבות מדובר בגורם החשוב ביותר בעיני השגרירות האמריקאית. אחרי הכל, המטרה העיקרית של כל התשאולים והתחקירים במסגרת הוצאת הויזה נעשים על מנת לוודא שאתם לא אנשים "בעייתיים" שיעברו על החוק במהלך השהייה הזמנית בארה"ב או שינסו להישאר במדינה באופן בלתי חוקי.

כיצד תמונה לויזה לארה"ב עשויה לעכב אתכם?

במקרים נוספים יש צורך לספק תמונה לויזה לארה"ב לאחר גיל מסוים, משום שאי אפשר לעבור את הגבול כאשר אתם נמצאים מעל גיל 45, והתמונה המופיעה באחד המסמכים הרלוונטיים היא מלפני 20 שנה. הדבר עשוי להביא לעיכובים על הגבול ולהוציא קצת מהחלומיות של ביקור באורלנדו, דיסנילנד האמריקאי והידוע מכולם. ראוי לציין, שגם הילדים צריכים תמונה לויזה לארה"ב באותה המידה כמו מבוגרים. עד גיל 14 הם קשורים אליכם ומקבלים את הויזה בנוסף, אך מגיל 14 והלאה (עד 18 – לאחר מכן כל חוקי המבוגרים תקפים גם לגביהם) הם גם צריכים להגיע לריאיון בשגרירות להוצאת או חידוש הויזה. כדאי לבדוק מראש את כל המסמכים לכל המשפחה, בכדי למנוע מצבים לא נעימים על הגבול.

נוסעים לטיול דיסנילנד קסום ללא דאגות!

על מנת ליהנות מחוויית בילוי בארה"ב לכל המשפחה – יש להסדיר את כל הבירוקרטיה מראש. ואם אין לכם ראש לזה, תמיד ניתן להפקיד את העניין בידי מומחים המסוגלים לדאוג לבצע הארכת ויזה לארה"ב במהלך יום אחד בלבד (בהנחה שהל תקין בצד שלכם). פנו לסיוע שכזה ותיהנו מנסיעה ללא כל דאגה בכל הקשור לויזות לכל המשפחה.

רוצים לשמוע עוד על הוצאת ויזה לארה"ב?

דברו איתנו: 055-889-1032