כמעט כל ילד וגם המבוגרים שבניינו חולמים להגיע לדיסניוורלד. והאמת שדי בצדק. בין אם מדובר בטיול בת או בר מצווה או שרצונכם להעביר חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. דיסניוורלד הוא פארק שעשועים מהגדולים בעולם בבעלות חברת וולט דיסני. האתר ממוקם באורלנדו, פלורידה בארצות הברית, צפונית לקיסימי. באתר נמצאים ארבעה פארקי שעשועים מתוכם שני פארקי מים עם שפע מתקנים וביניהם מתקני אקסטרים שמציפים את האנדרנלין, עשרות בתי מלונות, מסעדות וחנויות ומגרשי גולף. מתקיימות בו תהלוכות מרשימות וססגוניות עם כל דמויות דיסני האהובות. ולכן אין פלא שהפארק זוכה למספר המבקרים הגדול בעולם. קרוב לעשרים מיליון מבקרים פוקדים את הפארק הכי אהוב בעולם. אז איך אפשר לוותר על מקום מספר אחד לטיול בארה"ב?

חופשה בדיסני וורלד

רוצים גם אתם להגשים חלומות לילדכם? נהדר! בבואכם לתכנן טיול לארה"ב הברית תתקלו בכמה פרוצדורות. החל מקניית כרטיסי טיסה ותכנון הנסיעה, סגירת מלונות, השכרת רכב, חידוש דרכונים, ביטוח לחו"ל ועוד ועוד אבל הכי חשוב לא לשכוח את הויזה לארה"ב שכן לא ניתן להכנס לארץ זו ללא אגרת שהייה.

 

לפני הטיול זכרו להגיש מועמדות לויזה לארה"ב

בכדי להגיש מועמדות לויזה לארה"ב ראשית יש לוודא שהדרכון בתוקף לפחות חצי שנה מרגע חזרתכם לארץ לאחר מכן יש להגיש את טופסי המועמדות באתר המקוון של שגרירות ארה"ב. זהו טופס הנקרא DS-160.

יש להקפיד ולמלא את הטופס בצורה מהימנה ותקינה שכן כל טעות עלולה להביא לפסילת הבקשה. יהיה עליכם להמשיך בתהליך עד לקביעת מועד ראיון בשגרירות ארה"ב. ניתן לגשת לראיון בשגרירות ארה"ב השוכנת בתל אביב או בקונסוליה האמריקאית המצויה בירושלים. על פי רוב ויזת תייר לארצות הברית ניתנת לעשר שנים למעט מקרים חריגים.

חברת VISA-USA יכולה לחסוך לכם את המאמץ שבהוצאת או הארכת ויזה לארה"ב ולקצר לכם את כל התהליך ובכך תוכלו להסיר לפחות דאגה אחת מתכנון הנסיעה מראשכם. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר בעברית. האתר מציע תמיכה לאורך כל הטופס בכדי להקל כמה שיותר על מגיש הבקשה ולתת מענה אונליין לשאלות שעולות בתהליך.

למילוי הטפסים באתר לחצו כאן

לפרטים- 055-8891032

VISA- USA