הרבה אנשים שואלים אותנו איך מוציאים ויזה לארה"ב? ובכן התשובה לכך כרוכה בתהליך קביעת ראיון בשגרירות ארצות הברית לצורך הוצאת ויזה לאמריקה. לפני שתוכלו לקבוע ראיון בשגרירות ארצות הברית, יהיה עליכם למלא את הטפסים לויזה לארה"ב דרך אתר שגרירות ארה"ב ולסיים את תהליך הגשת הטפסים בהצלחה.

 

קביעת ראיון בשגרירות ארצות הברית

קביעת ראיון בשגרירות ארצות הברית לצורך הוצאת ויזה

 

איך מוציאים ויזה לארצות הברית דרך השגרירות האמריקאית

השלב הראשון אותו תצטרכו לבצע הוא להיכנס לאתר השגרירות ולפתוח את טופס ה-DS160 הזמין בשפה האנגלית ולמלא את כל הפרטים האישיים שלכם והמידע הנדרשים עבור הקונסוליה האמריקאית. שימו לב כי חשוב להקפיד על כתיבה תקנית בשפה האנגלית וללא שגיאות כתיב וזאת על מנת שטופס הבקשה שלכם לא יפסל, פעולה אשר תוביל לדחייה נוספת של מספר שבועות במועד קיום הריאיון.

 

השלב השני יהיה לוודא כי יש ברשותכם דרכון בתוקף ותמונת פספורט עדכנית אותה תתבקשו לצרף לטופס הבקשה ולשלוח אותה עם הטפסים. במידה ואין לכם תמונה עדכנית, יהיה עליכם לגשת לאחת מתחנות הצילום הזמינות בדרך כלל בחנויות צילום ברחבי הארץ. שימו לב כי תמונת פספורט עבור דרכון וויזה חייבת לעמוד בתקנים שהוגדרו בקונסוליה האמריקאית, לכן יש לוודא מול תחנת הצילום כי תמונות הפספורט אכן עומדות בתקנים.

בטרם תגיעו אל הריאיון בשגרירות יהיה אישורים ומסמכים בתוקף שעליכם לצרף לטופס הבקשה לויזה וזאת על מנת שהקונסוליה האמריקאית תוכל לראות כי עיקר חייכם מתנהל בארץ ישראל וכי אין לכם כוונות לעזוב את הארץ ולהגר לארצות הברית או לעזוב למטרות עבודה בחו"ל.

 

אם כך, מה הם האישורים והמסמכים אותם תוכלו לצרף אל טופס הבקשה בכדי שתגדילו את הסיכויים לאישור הויזה במעמד הריאיון?

 

  1. אישור לימודים בתוקף או אישור קבלה ללימודים באחת מהמכללות והאוניברסיטאות להשכלה גבוהה בישראל.
  2. אישור עבודה מהמעסיק בצירוף תלוש משכורת של שלושת החודשים האחרונים.
  3. אישור על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בצבא קבע
  4. כל נכס העומד לרשותכם בשטח ישראל כגון דירה ורכב, חוזה שכירות בתוקף

 

קביעת ראיון בשגרירות ארצות הברית במהירות

אם ברצונכם לחסוך בזמן בתהליך קביעת ראיון בשגרירות ארצות הברית וטיפול בשליחת הטפסים, אנו בצוות VISA USA נשמח לספק לכם שירותי הוצאת ויזה לארה"ב בעברית כאשר העבודה הסיזיפית היא עלינו. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית ואנו נדאג ליתר עבורכם.

 

לפרטים נוספים בנוגע לקביעת מועד לראיון בשגרירות ארה"ב, התקשרו: 055-889-1032