הוצאת ויזה לארצות הברית כרוכה במעבר ריאיון בקונסוליה של ארצות הברית. אם אתם נמצאים באזור של יהודה ושומרון תוכלו לגשת אל קונסוליית ארצות הברית בירושלים לריאיון להוצאת ויזה לארצות הברית. על מנת שתוכלו לעבור את הריאיון בהצלחה תצטרכו למלא את הטפסים והשאלון באתר של קונסוליית ארה"ב בישראל, לתאם ריאיון ולעבור אותו בהצלחה.

קונסוליית ארצות הברית בירושלים

קונסוליית ארצות הברית בירושלים

איך להוציא ויזה לארה"ב ולתאם ריאיון לקונסוליית ארצות הברית?

ראשית תתבקשו למלא את הטפסים והשאלון (טופס DS-160) אותם תוכלו למצוא באתר קונסוליית ארה"ב. לאחר מכן תידרשו למלא את כל השאלות בשפה האנגלית, להמציא מסמכים המעידים על כך שעיקר חייכם מתנהל בארץ ושאין בכוונתכם להגר לארה"ב למטרת מגורים או עבודה. אישור לימודים בתוקף, אישור על שירות בצה"ל בצבא קבע או בשירות סדיר, אישור על שכר דירה או רכב בבעלותכם.

בנוסף, יהיה עליכם לדאוג כי יש ברשותכם 2 תמונות פספורט עדכניות במידה 5X5 ס"מ ובהתאם לתקן של הוצאת דרכון וויזה לארה"ב. חשוב להקפיד על מילוי הטפסים ללא שגיאות ולהבין היטב את השאלות שנשאלתם ואת תשובותיכם. האמריקאים אינם סלחנים בכל הנוגע למילוי שגוי של הטפסים ובמידה ויעשה כך תצטרכו להמתין תקופה ממושכת עבור ריאיון נוסף לצורך קבלת אישור לויזה לארה"ב.

אם ברצונכם לקצר את ההליכים תוכלו להשתמש בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב של חברת VISA USA ולחסוך בזמן בקביעת התאריך והשעה לריאיון בקונסוליית ארצות הברית בירושלים. כמו כן תוכלו למלא את הטופס בקשה לויזה בשפה העברית באופן מקוון דרך האתר ובקלות ולחסוך זמן, התעסקות עם ניירת ובירוקרטיה בכל הנוגע לתיאום הריאיון ותשלום האגרה לצורך קיום הריאיון והנפקת הויזה לארצות הברית.

ביום הריאיון תצטרכו להגיע עם המסמכים שהכנתם בצירוף אישור תשלום האגרה ולגשת לריאיון מול הקונסול האמריקאי בירושלים ולעבור את הריאיון בהצלחה לצורך קבלת הויזה לארצות הברית.

כתובת הקונסוליה האמריקאית בירושלים: רח' דוד פלוסר 14 ירושלים.

טלפון: 02-630-4000

פקס: 02-6304070


איך קובעים תור לריאיון לקונסוליית ארצות הברית תוך 24 שעות?

אם אתם מעוניינים לקבוע תור לריאיון לקבלת הויזה תוך 24 שעות, תוכלו להשתמש בשירותי ה VIP של חברת VISA USA להוצאת ויזה לארה"ב ולחסוך בזמן יקר עד שתוכלו לקבל את האישור מהקונסוליה האמריקאית לטוס לארצות הברית.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 
055-889-1032 נשמח לעזור לכם!

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

צוות VISA USA.