אם שיניתם לאחרונה את שם משפחתכם יהיה עליכם להגיש בקשה חדשה להוצאת ויזה לארה"ב לפני שתוכלו לגשת לריאיון בשגרירות, זאת מכיוון שצריכה להיות התאמה בין מה שכתוב על גבי הדרכון ובין הויזה. תהליך הבקשה לויזה לארה"ב תוכלו לעשות באמצעות האתר של שגרירות ארה"ב ולמלא את הטפסים לויזה לארה"ב הנגישים עבורכם בשפה האנגלית בלבד. הקפידו למלא את כל השאלות והפרטים ללא שגיאות כתיב, מכיוון שאתם עלולים לקבל דחייה לקיום הריאיון לקבלת הויזה לארה"ב, אשר עשוי לבזבז לכם זמן יקר.

 

שינוי שם משפחה בויזה לארה"ב

שינוי שם משפחה בויזה לארה"ב בעברית

 

בנוסף למילוי הטפסים תתבקשו לצרף תמונת פספורט מעודכנת שלכם אשר צולמה על גבי מסך לבן ובהתאם לנהלים של הקונסוליה האמריקאית. לאחר שסיימתם למלא את כל הטופס, יהיה עליכם להמציא מסמכים אותם תתבקשו להציג ביום הריאיון בשגרירות אשר מעידים כי הסיבה להגשת הבקשה לויזה לארה"ב הינה לשם מטרת תיירות בלבד ולא לשם הגירה או עבודה בארה"ב. מסמכים כגון אישור עבודה מהמעסיק ו – 3 תלושי משכורת אחרונים, אישור שירות בצבא הגנה לישראל בשירות קבע או סדיר, מסמכים על החזקת נכסים בישראל כגון רכב או דירה בבעלותכם, אישור לימודי השכלה אקדמית גבוהה.

שירותי הוצאת ויזה לארצות הברית עם חברת VISA USA

על מנת שתוכלו לעבור את הריאיון בהצלחה ולחסוך בזמן והתעסקות במילוי הטפסים בשפה האנגלית, תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית באמצעות האתר VISA USA ולקבל מועד לקיום הריאיון בשגרירות האמריקאית בסניף המועדף עליכם אשר נמצאים בתל אביב ובירושלים. כמו כן, VISA USA יבצעו עבורכם את תשלום האגרה עבור השגרירות ויתאמו עבורכם תאריך ושעה במועד שיהיה נח גם עבורכם להתייצב בשגרירות האמריקאית לריאיון בפני הקונסול ולעבור את הריאיון בהצלחה.

 

קביעת מועד לריאיון תוך 24 שעות לשגרירות ארה"ב

מעוניינים לטוס לארצות הברית לפגישת עסקים או אירועי משפחתי אשר נקבעו ברגע האחרון?
שירותי ה – VIP של VISA USA יאפשרו לכם לקבל תור לריאיון תוך 24 שעות בלבד. לאחר מילוי הפרטים בטפסים לויזה לארה"ב בעברית, תוכלו לסמן כי הנכם מעוניינים לקבל תור לריאיון תוך 24 שעות ותוכלו לחסוך בזמן ולטוס בהקדם לפגישת העסקים או האירוע המשפחתי שנקבעו בארצות הברית.

 

רוצים להוציא מהירה לארצות הברית? התקשרו אלינו: 055-889-1032
אנו בחברת
VISA USA נשמח לתאם עבורכם מועד לריאיון להוצאת ויזה לארצות הברית בשגרירות האמריקאית ובתוך 24 שעות בלבד.

 

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.