שינוי מועד ריאיון לויזה לארה"ב ניתן לעשות בכל עת עד יום לפני הריאיון בשגרירות ארה"ב.

 

שינוי מועד ריאיון לויזה לארה"ב

שינוי מועד ריאיון לויזה לארה"ב בעברית

 

השגרירות רואה בעין לא יפה אנשים שקובעים מועד לריאיון ולא מתייצבים לריאיון עם הקונסול.
פעולה זו מעלה להם את החשד כי מדובר בתרמית נגדם, לכן כדאי לדעת שבמידה ולא תגיעו לריאיון יותר מפעם אחת בטרם שיניתם את מועד הריאיון לויזה אתם עלולים להיתקל בקשיים בקביעת מועד חדש לריאיון בשגרירות ארה"ב לקבלת ויזה אמריקאית.

 

על מנת לתאם מועד לריאיון לויזה בשגרירות האמריקאית עליכם למלא את טופס ה DS 160 דרך אתר השגרירות הזמין בשפה האנגלית בלבד ולוודא כי מילאתם את כל הפרטים במדויק וללא שגיאות כתיב טכניות העשויות לעקב את תהליך הוצאת הויזה לארה"ב. אל הטופס תתבקשו לצרף תמונת פספורט עדכנית ועל גבי רקע לבן בלבד ובהתאם להנחיות והתקנות של השגרירות האמריקאית.

מיום תשלום אגרת הויזה לשגרירות יש טווח של שנה לקביעת מועד ריאיון אישי, לכן הקפידו להגיע בזמן אל הריאיון בשגרירות.

 

חשוב לדעת כי לא תוכלו לשנות את הריאיון בין הקונסוליות בירושלים (השגרירות המעודכנת) ובתל אביב, כך שאם מילאתם את הטופס עבור השגרירות האמריקאית בסניף ירושלים, עליכם לגשת לריאיון בסניף ירושלים ובמידה ומילאתם את הטופס עבור שגרירות ארה"ב בתל אביב, תדרשו לגשת לריאיון בסניף תל אביב. במידה ותרצו לשנות את מיקום הריאיון, תצטרכו למלא טופס DS 160 חדש.

 

כחלק מתהליך מילוי הטופס לויזה תתבקשו לצרף מסמכים רלוונטיים המעידים כי כוונתכם לטוס לארצות הברית למטרות תיירות בלבד אך לא למטרת הגירה או עבודה בארה"ב.

אישורים על לימודי השכלה גבוהה, החזקת נכס כגון דירה או רכב, אישור על שירות בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או קבע, יוכלו להעיד על כך שעיקר חייכם מתנהל בארץ ולהגדיל את הסיכויים שיאשרו את הוצאת הויזה שלכם לארצות הברית.

 

הוצאת ויזה מהירה לארצות הברית תוך 24 שעות

על מנת שתוכלו לחסוך זמן בהוצאת הויזה לארצות הברית ולפנות זמן לארגונים לפני הנסיעה שלכם לחו"ל, תוכלו להיעזר בשירותיה של VISA USA ולמלא טפסים לויזה לארה"ב בעברית הזמינים עבורכם למילוי מקוון דרך האתר. לאחר מכן תוכלו לקבל זימון לריאיון בשגרירות ארצות הברית בסניף הקרוב אל מקום מגורכם בתל אביב או בירושלים לפי בחירתכם.

מעוניינים להוציא ויזה לארצות הברית ולחסוך זמן?
מלאו את הטפסים להוצאת הויזה בשפה העברית וחסכו זמן
מתהליך מילוי הטפסים ועד הריאיון בשגרירות ארה"ב.
VISA USA – ויזה לארה"ב | 055-889-1032 – התקשרו