אזרחי ישראל המעוניינים להגיש בקשה להארכת ויזה לארה"ב וגילם בין 14 ל-79 שנים, יכולים להתאים לתכנית הפטור מראיון אישי לפי הגדרת שגרירות ארה"ב ולפיכך להיות זכאים להליך המקוצר – להגיש את מסמכי הבקשה בדואר שליחים ישירות לשגרירות ולא להידרש להופיע בעצמם לראיון האישי, ממש כפי שזכאים לכך בין פחות מ-14 או מעל ל-80 (בין אם הם מבקשים להוציא ויזה לארצות הברית בפעם הראשונה או לחדש ויזה קיימת).
השגרירות מציגה מספר דרישות שעל המבקש למלא את כולן על מנת להתאים לתכנית הפטור מראיון אישי. באם אחד מהתנאים הללו אינם מתקיימים, יידרש המעוניין להגיש בקשה להארכת ויזה לארה"ב לקבוע ולהופיע בכל זאת לראיון האישי.

 

בקשה להארכת ויזה לארה"ב

בקשה להארכת ויזה לארה"ב בעברית

 

המעוניין להגיש בקשה להארכת ויזה לארה"ב צריך לענות על הדרישות הבאות:

א. להיות בעל ויזה בתוקף לארה"ב, או ויזה שפגה לפני 12 חודשים או פחות.
ב. להגיש בקשה להארכת ויזה לארה"ב בדיוק באותו המקום שבו הוגשה הבקשה הקודמת.
ג. להגיש בקשה לאותו סוג ויזה שכבר קיימת בדרכונו.
ד. על הויזה הקודמת להיות מתאריך 1.1.2008 או מאוחר יותר.
ה. בויזה הקודמת, תחת שורת ה-Annotation, אסור שיופיעו המילים Clearance, Waiver או Blanket.
ו. גם בקשת הויזה הקודמת צריכה היתה להיות מוגשת עבור בגיר (מעל גיל 14).

כאמור, העומד בכל שש הדרישות הנ"ל יכול לעבור תהליך מקוצר לבקשת אשרת כניסה לארה"ב ולהסתפק במילוי שאלון אישי, העלאת תמונה, תשלום אגרה ולאחר מכן משלוח של אישור מילוי הטופס, התמונה, אישור התשלום, דרכון בתוקף, ויזה קיימת וכל מסמך רלוונטי נוסף בדואר שליחים ישירות למקום שבו הגישו את הבקשה הקודמת שלהם לויזה (בין אם מדובר בשגרירות ארה"ב בתל אביב או בקונסוליה הכללית בירושלים).

שירות VISA USA

גם אם אתם זכאים ליהנות מהתהליך המקוצר כי אתם נדרשים להגיש בקשה להארכת ויזה לארה"ב ולא לקבל ויזה ראשונה, ועניתם על כל שש הדרישות, תוכלו ליהנות מהשירות שמציע האתר שלנו. השירות מאפשר למלא את טפסי הבקשה, שכל מבקש ויזה לארה"ב נדרש למלא, בעברית בלבד ובאתר אחד. האתר כולל הוראות בהירות ונוחות בעברית ומקצר את ההתמודדות עם שלבי התהליך השונים. האתר הוא אתר עצמאי ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב
צוות VISA USA ויזה לארה"ב