מתכננים לצאת לחופשה בארצות הברית? לפני שתורשו להיכנס לארה"ב יהיה עליכם לגשת לאתר השגרירות האמריקאית ולהתחיל בתהליך מילוי טפסי בקשת ויזה ארצות הברית. השלב הראשון במילוי טפסי הבקשה הוא להיכנס לאתר הרשמי של שגרירות ארה"ב בישראל ולהתחיל בתהליך באמצעות מילוי הפרטים האישיים שלכם בשפה האנגלית בלבד.

 

יש לציין כי יש להימנע מכתיבה עם שגיאות כתיב מפני שהשגרירות האמריקאית לא יגלו כל סלחנות כלפי שגיאות כתיב במילוי הטופס הקשורות בפרטים האישיים שלכם ועל כך עשויים לפסול את טופס הבקשה שלכם ולדחות את מועד קיום הריאיון במספר שבועות נוספים.

 

מילוי טפסי בקשת ויזה ארצות הברית

מילוי טפסי בקשת ויזה ארצות הברית כדי לראות את הנוף של לוס אנגלס

 

לאחר שהכנתם את המסמכים הרלוונטיים יהיה עליכם לצרף תמונת פספורט עדכנית צבעונית שצולמה על גבי מסך לבן וגודלה 5X5 ס"מ בלבד. הקפידו לגשת למקום מוסמך להנפקת תמונות לדרכון וויזה לארה"ב. לאחר שסיימתם למלא את הטפסים לויזה לארה"ב, תורשו להמשיך לשלב הבא בבחירת מועד הריאיון, מיקום הריאיון ותשלום האגרה עבור שגרירות ארצות הברית.

בתום התהליך תקבלו מועד לריאיון בשגרירות אליו תתבקשו להגיע מסודרים ומאורגנים עם כל המסמכים והאישורים בהישג יד כך שתוכלו להציגם במידת הצורך בפני הקונסול האמריקאי במעמד הריאיון. מסמכים ואישורים שעליכם לצרף לטפסי בקשת הויזה לארצות הברית לקראת הראיון שקבעתם, יש להמציא מספר מסמכים ולצרפם אל טופס הבקשה לויזה לארה"ב.

 

בכדי שהקונסול האמריקאי יוכל לוודא שהסיבה לבקשת הויזה שהגשתם היא למטרות תיירות או נסיעת עסקים, עליכם לצרף את האישורים הבאים: אישור שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סידור או בצבא קבע, אישור לימודים באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה כגון מכללות ואוניברסיטאות, אישור עבודה בפועל חתום על ידי המעסיק ובצירוף תלוש משכורת של שלושת החודשים האחרונים, אישור על נכסים בבעלותכם לרבות רכב או דירה.

 

האם אפשר לחסוך בזמן במילוי טפסי הבקשה לויזה לארצות הברית?

בהחלט כן. חברת VISA USA מטפלת בטפסי הבקשה לויזה לארצות הברית ומלווה אתכם כל הדרך עד יום הריאיון בשגרירות. בכדי שתוכלו לחסוך בזמן, פיתחנו עבורכם מערכת ייחודית באתר באמצעותה תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארצות הברית בשפה העברית ולשלוח אותם אלינו להמשך טיפול. אנו נתאם עבורכם מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב בזמן הנכון ובמקום הנכון ובהתאם ללוח הזמנים שמתאים לכם. כמו כן, אנו מבצע את תשלום האגרה עבורכם כך שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר במילוי הטפסים.

 

מעוניינים לקבל מועד לריאיון לויזה לארה"ב תוך 24 שעות בלבד?
התקשרו:
055-889-1032