על מנת לקבל אשרת כניסה לארה"ב שלא למטרות הגירה נדרש כל מבקש לבצע סדרת פעולות, כאשר הפעולה הראשונה היא מילוי טופס שאלון אישי. טופס בקשה DS-160 לויזה לארה"ב זמין לכל מבקש באתר רשות ההגירה האמריקאית, וקישורים אליו קיימים מאתרי נציגויות ארה"ב הרשמיות בארץ ומאתרים רבים נוספים. הטופס כולל כ-16 דפי שאלות באנגלית והוא זמין עבור כל מבקש, בכל גיל שהוא. את הטופס ניתן למלא בשלבים ולשמור אותו בכל שלב לצורך חזרה אליו מאוחר יותר. עם זאת יש צורך לסיים את מילויו בתוך חודש מפתיחת הטופס לראשונה.

 

טופס בקשה DS-160 לויזה לארה"ב

טופס בקשה DS-160 לויזה לארה"ב בעברית

בסיום מילוי הטופס, הכולל גם העלאה של תמונה מעודכנת לאתר לפי מפרט מדויק, מתקבל אישור על מילוי הטופס שאותו יש להדפיס ועימו יש להגיע לראיון האישי בשגרירות או בקונסוליה. מבקשי ויזה לארה"ב בני פחות מ-14 או מעל 79 יכולים לשלוח את אישור מילוי הטופס בדואר שליחים ישירות לשגרירות ואינם חייבים להגיע לראיון.

מילוי טופס בקשה DS-160 לויזה לארה"ב מחייב היערכות ואיסוף מידע אישי לצורך השלמתו המלאה. הטופס מבקש לפרט את מקומות העבודה הקודמים, מקומות שביקרתם בהם מחוץ לישראל, מוסדות השכלה שבהם למדתם, כולל שנים. לצורך כך כדאי להכין מראש את הפרטים, וכן את הדרכון שבתוקף כדי להעתיק את פרטיו אל הטופס. בנוסף יש צורך לציין את פרטי הנסיעה המתוכננת שבגינה אתם מבקשים את אשרת הכניסה.

יש דרך לקצר את התהליך?

לצערנו לא ניתן לקצר את תהליך מילוי טופס בקשה DS-160 לויזה לארה"ב שכן יש צורך לענות על כל שאלה בטופס במלואה, אבל כן ניתן להקל על התהליך באמצעות תרגום של הטופס לעברית. מילוי הטופס המקורי באנגלית מהווה מגבלה עבור ישראלים רבים, וגם אם כיום מופיע באתר רשות ההגירה האמריקאית תרגום של מרבית הטופס לעברית, מדובר בתרגום של כל שורה בנפרד, באופן שלעיתים מבלבל עוד יותר מניסיון ההתמודדות עם מילוי הטופס באנגלית.

אתר VISA USA שמח להציע לכם את השירות שיקל על מילוי טופס הבקשה לויזה לארה"ב על ידי כך שיאפשר לכם למלא את השאלון במלואו בעברית, באופן זורם ובהיר, וכן להנחות אתכם דרך שלבי התהליך כולו, כולל העלאת התמונות, העברת תשלום אגרת הויזה וכן קביעת הראיון האישי בשגרירות.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב
צוות VISA USA ויזה לארה"ב

אין תגובות - להיות הראשון

    כתיבת תגובה