לפני שתוכלו לגשת אל עבר שגרירות ארה"ב לחידוש ויזה, יהיה עליכם להתחיל בתהליך באמצעות מילוי הטפסים לויזה לארה"ב בשפה האנגלית. תוכלו למצוא אותם באתר השגרירות ולעקוב אחר ההוראות מטעם שגרירות ארצות הברית. חידוש ויזה לארה"ב הוא תהליך הזהה לתהליך הוצאת ויזה חדשה לארה"ב, לכן עליכם למלא את טופס ה – DS 160 ולעקוב אחר ההוראות עד אשר תסיימו למלא את כל הטופס (16 עמודים באנגלית בסה"כ).

 

שגרירות ארה"ב חידוש ויזה

שגרירות ארה"ב חידוש ויזה בעברית

 

חידוש ויזה וקביעת מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב

בעת מילוי הטפסים יהיה עליכם להמציא מסמכים המצביעים על כך שעיקר חייכם מתנהל בארץ ישראל והסיבה לבקשתכם לחידוש הויזה בשגרירות ארה"ב אינה לשם הגירה או עבודה בחו"ל. בכדי שבקשתכם תאושר תוכלו לצרף מסמכים רלוונטיים המראים כי הנכם משרתים בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בקבע, אישור לימודי השכלה גבוהה באוניברסיטה או במכללה, חוזה שכירות או בעלות על דירה או נכסים אחרים כמו רכב אישי או כל בית הנמצא בבעלותכם ושהנכם משלמים עליו. שימו לב כי עליכם לשמור היטב עליכם לשמור היטב על כל המסמכים שהכנתם מראש מכיוון שתתבקשו להציגם עבור השגרירות האמריקאית ביום הריאיון.

 

 

הצטיידו בתמונות פספורט עדכניות העומדות בקריטריונים של המידה, ואופן התצלום מטעם שגרירות ארה"ב.  בסוף התהליך תוכלו להתחיל להשתמש בשירותי חידוש הויזה במהירות לארצות הברית וע"י כך לחסוך בזמן בעבודה הסיזיפית במילוי הטפסים בשפה האנגלית ושליחתם עבור שגרירות ארצות הברית.

 

 

שירותי חידוש הויזה לארה"ב מטעם חברת VISA VISA יאפשרו לך לחדש ויזה לארה"ב בקלות, תוך מתן פתרון למילוי הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית וביצוע תשלום האגרה עבורכם, כמו גם קביעת המועד לריאיון בשגרירות ארה"ב לחידוש ויזה ובתוך 24 שעות בלבד עבור שירותי ה – VIP שלנו.

 

 

לאחר שתסיימו למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית באופן מקוון באתר VISA VISA, תוכלו להמתין בסבלנות עד אשר יקבע עבורכם תור לריאיון בשגרירות ארצות הברית ישראל.השירות של חברת VISA VISA יאפשר לכם לחסוך בזמן בכל שלבי חידוש הויזה לארה"ב כך שתוכלו להגיע לריאיון בשגרירות ארצות הברית במועד הריאיון שנקבע לכם וללא כל התעסקות מיותרת בטפסים שעשויה לקחת מכם זמן ניכר.

 

 

 

מעוניינים לגשת לשגרירות ארה"ב לצורך חידוש ויזה? צרו עמנו קשר וקבלו תוך 24 שעות מועד מזורז לריאיון בשגרירות ארצות הברית בסניף תל אביב או בירושלים הנתון לבחירתכם ובהתאם למקום מגוריכם.

לפרטים נוספים התקשרו:
טלפון: 055-889-1032