אם החלטתם לצאת לחופשה בארה"ב, יהיה עליכם להתארגן בהתאם על מנת שתוכלו להגיע לריאיון בשגרירות ארצות הברית ולקבל אישור להוצאת הויזה מהקונסול האמריקאי. על מנת שתוכלו לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר, הכנו עבורכם מדריך שיסייע לכם למלא טפסים להוצאת ויזה משפחתית לארה"ב בקלות.

 

טפסים להוצאת ויזה משפחתית לארה"ב

טפסים להוצאת ויזה משפחתית לארה"ב בעברית

 

האפשרות הראשונה שלכם להוצאת ויזה אמריקאית היא באמצעות מילוי הטפסים לויזה לארה"ב דרך אתר שגרירות ארצות הברית. שימו לב כי טופס ה – DS160 באנגלית ולכן עליכם להימנע משגיאות כתיב וזאת מכיוון ששגרירות ארה"ב אינם יגלו סלחנות כלפי טעויות אשר יובילו לקשיים בזיהוי האדם.

 

בעת מילוי הטופס תידרשו לצרף תמונת פספורט עדכנית כך שאם אין לכם כזו, יהיה עליכם לגשת לחנות צילום קרובה אשר מוסמכים לבצע צילום תמונת פספורט לשם הוצאת דרכון וויזה לארצות הברית. שימו לב כי על התמונה לעמוד בתקנים של השגרירות לכן עשו זאת רק במקום המוסמך לכך.

 

לאחר שמילאתם את השאלון בהצלחה, תתבקשו לצרף מסמכים עבור כל אחד מבני המשפחה אשר מוכיחים כי אין בכוונתכם להוציא ויזה אמריקאית לצורך הגירה או עבודה בחו"ל. עבור כל אחד מבני המשפחה תוכלו לצרף את המסמכים הרלוונטיים ואותם להציגם בפני הקונסול האמריקאי ביום הריאיון בשגרירות.

 

המסמכים אותם תתבקשו להכין הם: אישור מעסיק בתוקף הכולל 3 תלושי משכורת אחרונים, אישור לימודים אקדמאים במכללה או באוניברסיטה להשכלה גבוהה, אישור על שירות צבאי בתוקף בצה"ל בשירות סדיר או בקבע, אישורים על החזקת נכסים בארץ לרבות דירה או רכב העומדים לרשותכם.

 

לאחר שסיימתם עם המסמכים, תגיעו לשלב בו תידרשו לבצע את תשלום האגרה עבור השגרירות ולתאם מועד לריאיון בזמן שנח לכם ובהתאם ללוח הזמנים של שגרירות ארה"ב. כמו כן, תוכלו לבחור באחד להגיע לריאיון באחד מהסניפים של שגרירות ארה"ב בישראל בתל אביב ובירושלים.

 

האם ישנה דרך לבצע את התהליך עבור כל המשפחה במהירות?

בהחלט שכן. חברת VISA USA המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה"ב תאפשר לכם למלא טפסים לויזה לארה"ב למשפחה ללא כל בעיה כך שתוכלו לחסוך זמן רב בתהליך. כמו כן, אנו נבצע עבורכם את תשלום האגרה עבור כל אחד מבני המשפחה ונתאם עבורכם מועד ושעה לריאיון בשגרירות ארה"ב בסניף הקרוב ביותר אל אזור מגורכם.

 

מעוניינים למלא את הטפסים להוצאת ויזה משפחתית בעברית?
לפרטים נוספים התקשרו:
טלפון: 055-889-1032

 

 

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.