מתכננים את החופשה הבאה שלכם בארה"ב? לפני שתוכלו לגשת לשלב בו את מתכננים את החופשה עצמה, תצטרכו לדאוג שתהייה לכם ויזה לארה"ב. הדבר הראשון אותו תדרשו לעשות הוא להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית ולהתחיל בתהליך מילוי טפסי בקשת ויזה לארצות הברית. הטפסים עצמם הם באנגלית ולכן תדרשו למלא את הפרטים האישיים שלכם בשפה האנגלית בלבד.

 

טפסים לבקשת ויזה לארצות הברית

טפסים לבקשת ויזה לארצות הברית בעברית

 

מילוי טופס ויזה לארה"ב בעברית

אחד השירותים שאנחנו נותנים הוא את האפשרות למלא את הטופס בעברית באתר. כאשר אתם ממלאים את הטופס בעברית אצלנו באתר, אנחנו מתרגמים אותו עבורכם לשפה האנגלית ובודקים שאין שגיאות במילוי הטופס. היתרון העיקרי של מילוי השאלון בעברית הוא היכולת להבין בקלות את השאלות ולענות עליהן בשפה שלכן ובחופשיות.

 

חשוב לציין כי יש להימנע משגיאות כתיב מפני שהשגרירות האמריקאית לא תגלה סלחנות כלפי שגיאות כתיב כאלו ואחרות במילוי הטופס במיוחד כאלו הקשורות בפרטים האישיים שלכם. יתרה מזאת, הם עשויים לפסול את טופס הבקשה שלכם ולדחות עבורכם את מועד קיום הריאיון בכמה שבועות נוספים.

 

לאחר שמילאתם את הטופס והכנתם את המסמכים הרלוונטיים יהיה עליכם לצרף תמונת פספורט עדכנית צבעונית שצולמה על גבי מסך לבן וגודלה 5X5 ס"מ בלבד. יש להקפיד לגשת למקום מוסמך להנפקת תמונות לויזה לארה"ב שכן גודל התמונה הוא קריטי כאן. לאחר שסיימתם את שלב מילוי הטפסים לויזה לארה"ב, תוכלו להמשיך לשלב הבא בבחירת התאריך שנוח לכם לריאיון, מיקום הריאיון וכמובן תשלום האגרה עבור שגרירות ארצות הברית.

 

בסיום התהליך תקבלו מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית אליו תתבקשו להגיע מסודרים ומאורגנים עם כל המסמכים והאישורים בהישג יד כך שתוכלו להציגם במידת הצורך בפני הקונסול האמריקאי במעמד הראיון. את המסמכים והאישורים שהבאתם עליכם לצרף לטפסי בקשת הויזה לארצות הברית לקראת הריאיון שקבעתם.

 

על מנת שהקונסול האמריקאי יוכל לדעת שהסיבה לבקשת הויזה שהגשתם היא אך ורק למטרות נסיעת עסקים או תיירות, עליכם להגיע לראיון בשגרירות יחד עם האישורים הבאים: אישור לימודים באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה כגון מכללות ואוניברסיטאות, אישור שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סידור או בצבא קבע, אישור עבודה בפועל חתום על ידי המעסיק ובצירוף תלושי משכורת של שלושת החודשים האחרונים ודבר אחרון – אישור על נכסים בבעלותכם כמו למשל רכב או דירה.

 

כך תחסכו בזמן הגשת הטפסים שלכם לשגרירות

אם ברצונכם לחסוך בזמן בתהליך הגשת הבקשה לויזה, כעת תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית בנוחות באמצעות VISA USA ולקבל זימון לריאיון בשגרירות בתוך 24 שעות בלבד מרגע שליחת הטופס אלינו.

אנו בצוות VISA USA נטפל עבורכם בשליחת הטפסים, תיאום המועד לקיום הריאיון בשגרירות ארצות הברית לפי לוח הזמנים שנח לכם ובמיקום הקרוב ביותר אל ביתכם (ירושלים או תל אביב).