להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

מילוי טופס בקשה לויזה לארה"ב מעולם לא היה פשוט יותר. אם בעבר נדרשתם לשבור את השיניים (באופן וירטואלי) מול עשרות עמודי טופס DS-160 האמריקאי, להיעזר במילון לפענוח המושגים המסובכים או להתקשר כל חמש דקות לבן-הדוד שחזר לא מזמן מטיול לאמריקה ויכול להסביר לכם מה לעזאזל רוצים כאן – לא עוד!

 

טופס בקשה לויזה לארה"ב

טופס בקשה לויזה לארה"ב בעברית

 

השירות שלנו

אנחנו שמחים לבשר על שירות VISA-USA, שירות שנועד לאפשר לאלפי ישראלים למלא טופס בקשה לויזה לארה"ב, בעברית, דרך אתר האינטרנט שלנו. ואנחנו לא רק מאפשרים לכם לחסוך בזמן ובהתלבטויות מול הטופס האמריקאי, אנחנו גם עוזרים לכם בתשלום האגרה לצורך השלמת הבקשה, ואפילו בקביעת מועד ומיקום הראיון בשגרירות ארה"ב בישראל.

אני יכול/ה לבד!

אין לנו ספק שלו היו בידכם מספיק זמן ופניות הייתם מצליחים למלא טופס בקשה לויזה לארצות הברית בלי עזרתנו. הטופס זמין באופן מקוון דרך אתר רשות ההגירה האמריקאית, ואת שלבי התשלום וקביעת הראיון ניתן לבצע בעברית באתר שגרירות ארה"ב בישראל. אבל היתרון בשירות שלנו, ומה שמוביל ישראלים כה רבים להיעזר בו, הוא הערך המוסף של החסכון בזמן היקר דרך הטופס הידידותי והנגיש וכמובן – העברי שלנו. כמו כן, יש חשיבות לתחושה שמישהו נמצא איתך בתהליך, מישהו מנוסה שעבר אותו כבר עשרות פעמים קודם לכן, ואתה לא ניצב לבד מול מכונת הביורוקרטיה של המעצמה הגדולה בעולם. ומה בסך הכל רצית? לקחת את המשפחה לטיול שעליו אתם חולמים כבר שנים. אז למה זה צריך להיות כל כך מסובך?
אז זהו, שלא!
החיים מסובכים מספיק, אנחנו אומרים. אין סיבה שמילוי טופס בקשה לויזה לארה"ב, או התהליך כולו, יהוו מכשול בדרך לטיול החלומות שלכם באמריקה. אז הצטיידו בדרכונים עבור כל בני המשפחה, לחצו על הבאנר, ואנחנו נלווה אתכם משם. מוכנים? יוצאים לדרך.

בהצלחה!

 

לחצו כאן למילוי טופס בעברית

להתחלת מילוי טופס בעברית

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה, לכל גיל
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

ויזה לארה"ב בעברית: קל, מהיר וראש שקט

  • חיסכון באנרגיה: טופס מתורגם לעברית וקל למילוי
  • חיסכון בזמן: אפשרות לשירות VIP וסיום הגשת הבקשה תוך כשעתיים
  • חיסכון בבירוקרטיה: סיוע והכוונה לאורך התהליך
  • שירות עם חיוך: אלפי לקוחות מרוצים
  • מאובטח: תשלום בטוח בתקן PCI בהתאם לדרישת חברות האשראי

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות

למילוי
הטופס בעברית