להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

בין אם מדובר בנסיבות משמחות כמו זכייה בפרס כלשהו, חתימה על עסקה עם חברה אמריקאית או אירוע משפחתי בהתרעה קצרה, או חס וחלילה בנסיבות מעציבות כמו פטירה פתאומית, לעיתים עולה הצורך לנסוע לארה"ב בדחיפות. בין אם מעולם לא הגשתם בקשה לויזת כניסה לארה"ב או שגיליתם להפתעתכם שתוקפה של הויזה פג בדיוק לפני הנסיעה המפתיעה – אל ייאוש! ישנם פתרונות שיאפשרו לכם קבלת ויזה לארה"ב – מסלול מהיר ולהשיג את אשרת הכניסה לארה"ב בזמן.

 

ויזה לארה"ב מסלול מהיר

ויזה לארה"ב מסלול מהיר

 

ויזה לארה"ב לממהרים

הרשויות בארה"ב מודעות לעובדה שלעיתים מתעורר צורך דחוף להכנס למדינה. למרות שתהליך הוצאת ויזה לארה"ב הוא תהליך מובנה, ידוע ורב-שלבי, מאפשרת שגרירות ארה"ב בישראל להאיץ טיפול בבקשות מסוימות לויזה, ביניהן בקשות דחופות בשל סיבות רפואיות או הומניטריות. שגרירות ארה"ב, באתר הרשמי שלה בישראל, מצהירה על כך שתעשה מאמצים לקבוע את הראיון האישי במהירות ולטפל בטפסים ובאישורם באופן מואץ במקרים כגון אלה.
השגרירות גם מציעה מסלול פטור מראיון אישי עבור קטינים (בני 14 ומטה), קשישים (בני 80 ומעלה), אנשים שלהם ויזה קודמת העומדים בשורת תנאים המופיעים באתר השגרירות וכן בעלי דרכונים ממדינות מסוימות שעבורן לא נדרשת ויזת כניסה לארה"ב למטרות תיירות או עסקים. מסלול זה חוסך את זמן ההמתנה לראיון ואת ההמתנה לתוצאותיו.

 

שירות ה-VIP של VISA USA

גם אתר Visa Usa, שמלכתחילה מציע שירות החוסך זמן ומייעל את תהליך הגשת הבקשה לויזה לארה"ב, מציע "שירות VIP" שהוא בעצם שירות ויזה לארה"ב במסלול מהיר. אם באופן רגיל מאפשר האתר למלא את שאלון הבקשה לויזה בעברית ובאתר אחד נגיש ובהיר, להשלים את העלאת התמונות הנדרשות, תשלום האגרה וקביעת המועד המתאים לביצוע הראיון האישי בשגרירות ארה"ב – שירות ה-VIP מקפיץ את המבקש הממהר לראש רשימת הבקשות ונותן לו קדימות בטיפול בטפסי הבקשה ובקביעת התור בשגרירות במועד המוקדם ביותר האפשרי. חברת Visa Usa מתחייבת לטפל בטפסי הבקשה בתוך 24 שעות ממועד השלמת הבקשה וכן לעשות את כל המאמצים לקבוע את הראיון במועד הקרוב ביותר המוצע על ידי השגרירות.

מעוניין בשירות ויזה לארה"ב, מסלול מהיר? לחץ על "צור קשר" ושאל אותנו לגבי שירות ה-VIP שאנחנו מציעים. כך תוכל לקצר את זמני ההמתנה לאישורי הטפסים, להגיע במהירות לראיון ולהיות על המטוס בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

למילוי טופס ידידותי בקלות

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה,
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

ויזה לארה"ב: קל, מהיר, ראש שקט ובעברית

  • חיסכון באנרגיה: טופס מתורגם לעברית וקל למילוי
  • חיסכון בזמן: אפשרות לשירות VIP וסיום הגשת הבקשה תוך כשעתיים
  • חיסכון בבירוקרטיה: סיוע והכוונה לאורך התהליך
  • שירות עם חיוך: אלפי לקוחות מרוצים
  • מאובטח: תשלום בטוח בתקן PCI בהתאם לדרישת חברות האשראי

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות

למילוי
הטופס בעברית