להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

להתחלת מילוי טופס בעברית

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה, לכל גיל
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

 

יש להגיש בקשה לכל אדם בנפרד

ויזה לארה"ב לתינוק בעברית, בקלות ובראש שקט!

מזל טוב! נולד לכם תינוק חדש? תינוקת חדשה הצטרפה למשפחה? ועכשיו הם מצטרפים לנסיעה הקרובה לארה"ב? שמחה גדולה. להוצאת ויזה לארה"ב לתינוק לחצו על הכפתור להגשת טפסים מידית ועקבו אחר ההוראות. אנחנו נטפל בהגשת הבקשה לויזה לארה"ב עבורכם ועבור התינוק או התינוקת שלכם.
שימו לב: יש למלא את הטפסים לכל מגיש בקשה בנפרד. בהצלחה! (צפו בסירטון לעוד מידע)

כל מה שנדרש מכם
כדי להוציא ויזה לארה"ב לתינוק

לפי תקנות ההגירה של ממשלת ארה"ב נדרש כל מבקר במדינה להציג דרכון בתוקף, ובעלי אזרחות ישראלית נדרשים להציג ויזה בתוקף בדרכון. גם תינוק בן יומו, עד כמה שזה יכול להישמע תמוה, נדרש להציג דרכון עם אישור שכזה. השלב הראשון בתהליך הבקשה לקבלת ויזה לארה"ב כולל מילוי טפסי בקשה באנגלית באתר רשות ההגירה, טפסים שמתאימים את עצמם לגיל המבקש. אמנם תינוק צעיר ייאלץ לענות על פחות שאלות בשל העובדה הברורה שההיסטוריה האישית שלו די קצרה, אבל שלב מילוי הטפסים עבורו הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך.

עבור מי שמעדיף למלא את הטופס בעברית הוקם אתר VISA USA המאפשר לענות על השאלות הרלוונטיות באמצעות שאלון בהיר וקריא בעברית, כך שגם אם מדובר בפחות טפסים, עדיין פשוט ונעים יותר לעשות זאת בעברית. תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לתינוק קצר יותר בהשוואה לתהליך למבוגרים גם בזכות העובדה שהם אינם נדרשים להיות נוכחים בעצמם בראיון האישי בשגרירות. כל שנדרש הוא להוציא עבורם דרכון ראשון, ולהתחיל למלא את הטפסים כאן באתר. בהצלחה!

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

ויזה לארה"ב לתינוק בעברית, בקלות ובראש שקט!

אין דבר משמח יותר מהגדלת המשפחה, ולמרות תוספת המנהלות – עגלה, עריסה, חיתולים, בקבוקים ועוד ועוד, כיף גדול לנסוע לארה"ב עם המשפחה כולה, כולל התוספת החדשה. בין אם מדובר בהוצאת ויזה לארה"ב לתינוק החדש בלבד או לכל המשפחה, אתר VISA USA יכול לסייע לכם ולקצר ולהקל על תהליכי הבקשה.

ויזה לארה"ב לתינוק

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות

למילוי
הטופס בעברית