להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

להתחלת מילוי טופס בעברית

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה, לכל גיל
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

ויזה לארה"ב בעברית: קל, מהיר וראש שקט

  • חיסכון באנרגיה: טופס מתורגם לעברית וקל למילוי
  • חיסכון בזמן: אפשרות לשירות VIP וסיום הגשת הבקשה תוך כשעתיים
  • חיסכון בבירוקרטיה: סיוע והכוונה לאורך התהליך
  • שירות עם חיוך: אלפי לקוחות מרוצים
  • מאובטח: תשלום בטוח בתקן PCI בהתאם לדרישת חברות האשראי
 

יש להגיש בקשה לכל אדם בנפרד

הוצאת ויזה לארה"ב למשפחה בשפה העברית

הוצאת ויזה לארה"ב למשפחה למטרת תיירות (לא להגירה) בעברית:
לצורך נסיעה משפחתית לארה"ב יש צורך להוציא ויזה לכל אחד מבני המשפחה, בכל גיל שהוא. לפרטים נוספים צפו בסרטון. להגשת הטפסים לחצו על הכפתור "להגשת טפסים מידית", מלאו את הפרטים בדייקנות ואנו נטפל בהגשת הבקשה להוצאת הויזה, בתשלום אגרת הויזה ובקביעת הריאיון בשגרירות עבור כל אחד מבני המשפחה.

כל מה שנדרש מכם
כדי להוציא ויזה לארה"ב למשפחה

אבל לא מדובר במשימה בלתי אפשרית, בטח ביחס למשימה המאתגרת של אריזה לכל המשפחה, טיסה של שתיים-עשרה שעות לפחות, מלונות, נסיעות וכל שאר החגיגות. אבל עדיין מדובר במשימה שיש לצלוח. הבשורה הטובה היא שעכשיו יש לכם עזרה בדמות אתר VISA USA שנועד להקל עליכם את תהליך קבלת הויזה. בעזרת האתר שלנו תוכלו למלא את טפסי הבקשה לויזה לארה"ב למשפחה בעברית ולא באנגלית, אנחנו נטפל עבורכם בתשלום אגרת הבקשה לשגרירות ארה"ב ואפילו נקבע לכם את הפגישה בשגרירות בזמן שיתאים לכם.

אז קחו פסק זמן מהישיבה על המפות, על אתרי השכרת הרכב ועל המלונות, הצטיידו בדרכון בתוקף לכל אחד מבני המשפחה והתחילו במילוי הטופס עבור כל אחד מבני המשפחה המצטרפים. אנחנו שמחים ללוות אתכם בדרך לטיול החלומות שלכם בארה"ב ומאחלים לכם בהצלחה וכמובן – טיול מקסים!

יש להגיש את הבקשה לכל בן משפחה בנפרד.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

ויזה לארה"ב לכל המשפחה בעברית, בקלות ובראש שקט!

מתכננים טיול בת/בר מצוות לגרנד קניון? תמיד פינטזתם על רכיבה בכרכרה נהוגה בסוסים ברחבי סנטרל פארק בניו יורק עם הילדים? הקטנים חולמים על דיסנילנד כבר שנים? השלב הראשון בדרך להגשמת חלום הטיול המשפחתי היא הוצאת ויזה לארה"ב למשפחה כולה. לפי חוקי ההגירה בארה"ב, גם אם מדובר בקטין בן יומו, כל אחד מהנכנסים למדינה נדרש להציג דרכון בתוקף עם ויזה מעודכנת לארצות הברית.

ויזה לארה"ב למשפחה

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות

למילוי
הטופס בעברית