על מנת להוציא ויזה לארה"ב ללא ראיון, עליכם להציג מסמכים המעידים על הסיבה בה אתם מבקשים להוציא ויזה ללא מעבר ראיון. בין אם מדובר במקרה רפואי, הומניטרי או אפילו לצורך לימודים אקדמאים או פגישות עסקים בארה"ב אשר להם יש אינטרס עסקי עבור הצד האמריקאי. לכן, במידה וסיבת בקשתך לקבלת ויזה ללא ראיון עומדת על אחד מהסעיפים הנראים לעיל, ייתכן כי שגרירות ארה"ב תוכל לזרז את התהליך של קבלת הויזה לארצות הברית.

 

ויזה לארה"ב ללא ראיון

ויזה לארה"ב ללא ראיון בעברית

 

ויזה לארה"ב ללא ראיון לבעלי אזרחות אירופאית – ESTA

אם יש לכם אזרחות נוספת מלבד האזרחות הישראלית, תוכלו להוציא ויזה לארה"ב ללא ריאיון.

 

אלו הן המדינות אשר משתתפות בתכנית הפטור מויזה לארה"ב:

סלובניה, לוקסמבורג, אוסטרליה, אנדורה, מונקו, בלגיה, אוסטריה, ספרד, איסלנד, שבדיה, ניו זילנד, צ'כיה, אירלנד, שוויץ, הולנד, דנמרק, נורבגיה, איטליה, פורטוגל, יפן.

אזרחי בריטניה יוכלו לקבל ויזה לארה"ב אך ורק אם יש להם זכויות למגורים בבריטניה. בעלי אזרחות יוונית יצטרכו להיות בעלי דרכונים אלקטרוניים ולקבל אישור נסיעה מ ESTA.

כמו כן, גם אם אינך עונה לקריטריונים אלו, כדאי לדעת שגם קטינים עד גיל 14 וקשישים בגילאי 80 ומעלה, זכאים לפטור מראיון אישי בשגרירות ארצות הברית.

במידה ולא קיבלתם פטור מראיון ואתם עדיין צריכים להוציא ויזה לארה"ב באופן דחוף תוכלו לעשות זאת באמצעות שירותי הוצאת ויזה לארה"ב של חברת VISA USA המאפשרת חיסכון בזמן בעת מילוי הטפסים לויזה לארה"ב, ביצוע תשלום האגרה ותיאום המועד לריאיון בקונסוליה האמריקאית בישראל.


לפרטים נוספים על הוצאת ויזה לארה"ב במהירות עם חברת
VISA USA, השאירו פרטים או התקשרו.
טלפון:
055-889-1032

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב