ויזה לארה"ב לילדים, לתינוקות ולהורים

רוצים להוציא ויזה לארה"ב לילדים לקראת נסיעה משפחתית? הגעתם למקום הנכון!
להגשת טפסי בקשה לויזה בעברית לחצו על הכפתור "להגשת טפסים מידית", מלאו את הפרטים בדייקנות עבור כל אחד מבני המשפחה ואנו נטפל עבורכם בהגשת הבקשה, בתשלום האגרה ובקביעת הראיון בשגרירות.
פרטים נוספים – בסרטון המצורף.

התחילו כאן:

Please leave this field empty.

 • להגשת הבקשה של הוצאת ויזה לארה"ב לילדים, תינוקות והורים לחצו על הכפתור "להגשת טפסים מידית", מלאו את הטופס עבור כל אחד מבני המשפחה בנפרד לפי הדגשים הבאים:

  1. וודאו שהדרכון של מגיש הבקשה בתוקף ונמצא מולכם.
  2. הקפידו למלא את הפרטים באופן מלא.
  3. וודאו שהפרטים אותם אתם מזינים נכונים ומהימנים.
  4. יש להגיש את הבקשה לכל אחד מבני המשפחה בנפרד.

  ובהצלחה!

 • שירות VISA USA חוסך לכם בזמן יקר, באנרגיה ובחוסר וודאות.
  מילוי הטפסים מתבצע בשפה העברית ובצורה ברורה ונוחה.
  להתחלת התהליך, מלאו את הפרטים בכמה צעדים פשוטים ואנו נעשה את היתר.
  שימו לב שיש למלא את הפרטים עבור כל אחד מבני המשפחה.
  לאחר מילוי הטפסים והתשלום באתר ישלחו לכם האישורים הדרושים
  לראיון האישי ומועד הראיון אשר יקבע לכם בשגרירות ארה"ב.
  בני משפחה מתחת לגיל 14 אינם נדרשים להגיע לראיון בשגרירות.
  לאחר מילוי הטפסים, כל שעליכם לעשות הוא להגיע ליום הראיון ולעבור אותו בהצלחה.

  למילוי הטפסים לחצו על הכפתור "להגשת טפסים מידית" והגישו את הבקשה

 • לפנכים חמישה שלבים הכוללים את מילוי הטופס עם הפרטים האישיים ותשלום עבור אגרת הויזה והשירות.
  עברו שלב שלב והקפידו למלא את כל פרטיכם בצורה מדויקת ונכונה. בהצלחה

 • השירות הניתן להגשת בקשה לויזה לארצות הברית אמין ומקצועי.
  פרטיכם האישיים מאובטחים בטכנולוגיית ssl ולא יעשה שימוש נוסף מעבר למטרה שלשמה מלאתם את הפרטים.
  שירותנו מציע ליווי מלא ומתן טיפים שיעזרו לכם לעבור את הראיון בשגרירות בהצלחה.

 • Please leave this field empty.

ויזה לארה"ב לילדים בעברית, בקלות ובראש שקט!

אם החלטתם שארה"ב היא היעד לטיול המשפחתי הבא שלכם, אם יש לכם קרובים או חברים לבקר, הוצאת ויזה לארה"ב לילדים ולכם היא אחד הצעדים הראשונים שכדאי לפתוח בהם. חשוב להשאיר לכך זמן מספיק משום שמדובר בתהליך הכולל כמה שלבים: מילוי טפסי בקשה לויזה, תשלום אגרה ולבסוף ראיון בשגרירות ארה"ב בישראל. אמנם הילדים אינם צריכים להתייצב בעצמם בשגרירות אם מדובר בילדים צעירים מגיל 14 אבל את טפסי הבקשה יש צורך למלא גם עבורם. חשוב לדעת שאם סבא או סבתא מצטרפים אליכם והם מעל גיל 79 גם הם אינם צריכים להתייצב בשגרירות אבל גם עליהם למלא טופס בקשה עצמאי.

טפסי הבקשה להוצאת ויזה לארה"ב לילדים קצרים במעט מטפסי הבקשה למבוגרים בשל העובדה שאינם כוללים שאלות רבות הנשאלות לגבי מבוגרים כגון עיסוקים והעבר המקצועי והאישי של כל מבקש ויזה, אבל עדיין נדרש מילוי שאלון בקשה שכזה עבור כל אחד מהנוסעים. טופס הבקשה המקורי, הזמין דרך אתר רשות ההגירה האמריקאי, הוא טופס עמוס למדי הכולל שאלות רבות, וכמובן – כתוב באנגלית.

לכן הקמנו את אתר VISA USA, כדי לסייע ליחידים ולמשפחות המעוניינים לבקר בארצות הברית למטרות תיירות או עסקים. גם דרכנו יהיה צורך למלא את הטופס עבור כל אחד מהנוסעים, קטין או בוגר, אבל העובדה שהטופס הוא בעברית ומקוצר באופן משמעותי הופכת את ההתמצאות בו לפשוטה יותר ומקצרת חלק מרכזי בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב לילדים ולמשפחות.

יש להגיש את הבקשה לכל קטין ו/או מבוגר בנפרד ללא קשר לגילו.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

לסגור

תקנון האתר

תקנון האתר פונה לשני המינים נכתב בשם זכר לשם נוחיות בלבד.

כללי

 1. "יס ווי כן" (להלן: "המפעיל") הינה הבעלים והמפעיל של האתר "VISA-USA" שכתובתו הינה: www.visa-usa.co.il (להלן: "האתר").
 2. השימוש באתר, בתכנים המוצגים בו ובעמודיו השונים הינו בכפוף לתנאי השימוש באתר. אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה שכן תחילת השימוש באתר ובתכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלה.
 3. מטרת התקנון הינה הסדרת היחסים בין הבעלים והמפעיל של האתר לבין כל משתמש או גולש באתר (להלן: "המשתמש"). המפעיל שומר לעצמו את הזכות לעדכן תקנון זה מעת לעת לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. תוקפו של שינו התקנון יחל מרגע פרסומו.
 4. המפעיל שומר לעצמו את הזכות לעדכן את עלות דמי השימוש באתר בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי וכן לעדכן  את גובה האגרה בהתאם לעדכונה על ידי שגרירות ארה"ב.
 5. השימוש באתר מיועד לבני גיל 18 ומעלה אשר מחזיק בכרטיס אשראי בתוקף בלבד.
 6. אם אינך מסכים לתקנון האתר – כולו או חלקו – אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה שהיא.
 7. המפעיל אינו מתחייב או נושא באחריות לאישור הענקת הוויזה על ידי שגרירות ארה"ב. יודגש כי המפעיל פועל עצמאית ללא קשר לשגרירות ארה"ב ואינו עובד מטעם השגרירות או בתיאום עמה. לא תישמע כל טענה נגד המפעיל בגין אי קבלת הוויזה ו/או עיכוב במתן הוויזה לרבות עיכוב בהחזרת הדרכונים. מובהר בזאת כי האחריות של המפעיל היא אך ורק לתהליך הגשת הבקשה לשגרירות ארה"ב.
 8.  אתר זה נועד לשימוש פרטי בלבד וכל שימוש מסחרי בו ללא הסכמתו בראש ובכתב של המפעיל הינו אסור.
 9. יובהר כי תקנון זה חל על השימוש באתר באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולרי, מחשבי כף-יד למיניהם וכו').
 10. המפעיל שומר לעצמו את הזכות לשלוח מעת לעת עדכונים ו/או חומרים פרסומיים אחרים למשתמשים באמצעות דואר אלקטרוני ו/או באמצעות הודעות טקסט לטלפון הנייד.

שירות האתר

 1. אתר VISA-USA מציע שירותים לתהליך קבלת ויזת תייר מסוג B1/B2 לארה"ב הכוללים, הגשת טפסים לשגרירות ארה"ב וקביעת ראיון אישי בשגרירות.
 2. התשלום עבור השרות באתר כולל שני מרכיבים. האחד, תשלום עבור השימוש בשירותי האתר בסך של 197 ₪ (להלן: "דמי שימוש"). השני, תשלום אגרת ויזת תייר עבור שגרירות ארה"ב בעלות של 160$ לאדם (בכל גיל), (להלן: "האגרה"). האגרה הינה תשלום חובה עבור עיבוד בקשת המשתמש בשגרירות ארה"ב ואינה ניתנת להחזר או העברה לאחר ביצוע התשלום. יצוין כי על פי מדיניות שגרירות ארה"ב בישראל תשלום האגרה לא יוחזר למבקש האשרה בין אם בקשתו סורבה ובין אם לא ניגש לראיון מכל סיבה שהיא, לרבות כוח עליון. יובהר כי למפעיל זכות לעדכן את עלות דמי השימוש באתר בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי וכן לעדכן  את גובה האגרה בהתאם לעדכונה על ידי שגרירות ארה"ב.
 3. שירותים נוספים כגון: שינוי מועד ריאיון, הגשת טפסים מחודשת, הנפקת שוברי תשלום חדשים, ויזת חירום ועוד כרוכים בתשלום נפרד.
 4. המפעיל יבצע את הסליקה עבור שירות האתר באמצעות חברה המאבטחת את המידע בטכנולוגיה העומדת בדרישות חברות האשראי. לאחר מכן ימלא המפעיל את הטפסים בשגרירות ובעת סליקת האגרה בשגרירות יפנה טלפונית ללקוח לשם קבלת פרטי האשראי. המפעיל יידע את הלקוח אודות שליחת טפסים בנוגע לריאיון. טפסים אלו יישלחו באמצעות דואר אלקטרוני ויכללו את מועד הריאיון הצפוי.
  במידה וטפסים אלו לא יגיעו אל הלקוח תוך זמן סביר, באחריות הלקוח לברר את הנושא מול המפעיל. לא תישמע כל טענה ו/או תביעה בגין אי קבלת הטפסים במועד ולמפעיל אין כל אחריות בנושא.
 5. בעל האתר מחויב לתקן כל תקלה באתר אשר יש בה כדי למנוע את השימוש בו וזאת תוך זמן סביר ממועד גילוי התקלה.

ביטול שירות

 1. צוות האתר מטפל בבקשת המשתמש מיד עם קבלת אישור תשלום עבור השרות, ולאחר השלמת מילוי השאלון על ידי המשתמש באמצעות האתר ו/או נציג האתר בטלפון.
 2. לרשות המשתמש עומדים 14 ימים ממועד מילוי ושליחת הטפסים על ידו לביטול השירות. במידה וחלפו מעל 14 ימים לא יהיה זכאי המשתמש להחזר כספי בעבור השרות בכל מקרה.
 3. במידה וטרם חלפו 14 ימים וטרם הונפק עבור המשתמש טופס הבקשה לוויזה לארה"ב "DS160" יהיה זכאי המשתמש לבטל את השרות באמצעות שליחת הודעת ביטול בכתב, במקרה זה יחויב המשתמש בדמי ביטול בסך 5% מסכום דמי השימוש.
 4. לאחר שצוות האתר הנפיק טופס בקשה לוויזה לארה"ב "DS160" בעבור המשתמש או מי מטעמו, לא יהיה זכאי המשתמש להחזר כספי בעבור השרות, גם במידה והמשתמש לא ניגש לראיון שתואם בעבורו, מכל סיבה שהיא, לרבות כוח עליון ו/או נדחתה בקשתו להנפקת הוויזה על ידי שגרירות ארה"ב.

שיפוי

 1. הנך מתחייב לשפות את המפעיל, או מי מטעמו, בגין כל תביעה, דרישה, נזק, הפסד, אובדן רווח, תשלום או כל הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכר טרחת עורך דין (סביר) והוצאות משפט – עקב הפרת תקנון זה ו/או הפרת החוק על ידו ו/או תביעה ו/או דרישת צד שלישי כלשהו ו/או כל הפרה של תנאי מתקנון האתר.

אבטחת והזנת מידע

 1. בעל האתר אינו מתחייב לשמירתו וגיבויו את המידע המוזן באתר ולא יישא באחריות בגין אובדן מידע.
 2. האתר עושה שימוש בטכנולוגיה לאבטחת מידע ועושה כמיטב יכולתו על מנת לשמור על סודיות פרטי הלקוח אך אינו אחראי לדליפת מידע במקרה של חבלה בזדון.
 3. כל שימוש באתר ובתוכנו הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש.
 4. הזנת פרטי האשראי מהוות את אישורך לשימוש בכרטיס לצורך תשלום הוויזה והשירות.

מסירת פרטים נכונים ומדויקים

 1. על הגולש חלה האחריות להזנת פרטים נכונים ומדויקים, המשתמש מתחייב לא להזין מידע כוזב. הזנת פרטים שגויים והגשת הטופס מחדש תהה כרוכה בתשלום האגרה בגין שובר הויזה על סך 160$ ועלות טיפול חוזר על סך 100 ש"ח.
 2. יצוין כי מתן מידע כוזב לרשויות ההגירה של ארה"ב מהווה עבירה פלילית וכן כי כל הצהרה שקרית או מטעה עלולה להוביל לשלילת הבקשה לוויזה ו/או הכניסה לארצות הברית לצמיתות.
 3. בעל האתר יהא פטור מכל אחריות למקרים של שיבושים ו/או אי דיוקים ו/או טעויות הקלדה ו/או שגיאות דפוס במסגרת הזנת הפרטים על ידי המשתמש באתר ו/או מסירת הפרטים לנציג האתר. המשתמש מנוע מלטעון כנגד בעל האתר בגין נזקים שייתכן ויגרמו בשל שיבושים וטעויות כאמור.

ביטול מועד הראיון

 1. אי הגעה ו/או ביטול ו/או שינוי מועד הראיון על ידי המשתמש עלול לגרום לעיכוב בקבלת האשרה ו/או לגרור תשלומים נוספים להם יידרש המשתמש. משתמש המעוניין בשינוי מועד הראיון יפנה למפעיל לפחות ארבעה ימי עסקים לפני מועד הראיון. יודגש כי מדיניות זו נובעת מכללי אתר שגרירות ארה"ב אשר אינו מאפשר שינוי מועד הראיון שלושה ימים בטרם המועד שנקבע. מובהר בזאת כי אי הגעה או שינוי מועד הראיון בהתראה קצרה יותר עשויה להביא לדרישת תשלום נוספת מצד שגרירות ארה"ב לצורך קביעת תור נוסף.
 2. יובהר כי מועדי הראיון בסמכות שגרירות ארה"ב בלבד, ובאפשרותה לשנות, לדחות ולבטל את מועד הראיון על פי שיקול דעתה בלבד ובאופן חד צדדי. אין בעל האתר ו/או צוותו אחראים על שינויים מעין אלה.

הסכמה לתקנון האתר

 1. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שימושך באתר אם לא תעמוד באחד או יותר מתנאי השימוש.
 2. בנוסף לכל האמור להלן, בעשותך שימוש באתר הנך מתחייב כי לא תעשה אחד או יותר מהדברים הבאים:

שונות

 1. המפעיל אינו מפלה על בסיס גיל, מין, גזע, לאום, דת, העדפה מינית או כל סטאטוס אחר.
 2. מובהר בזאת כי תנאי השימוש באתר יכולים להשתנות בהתאם לשינויים במדיניות שגרירות ארה"ב בעניין הנפקת ויזות וכי האתר לא מחויב לכל נזק ו/או תקלה ו/או עיכוב אשר ארע כתוצאה משינוי מדיניות זה לרבות לעניין גובה האגרה ו/או זמני החזרת הדרכונים.
 3. על תנאי שימוש אלו יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע להסכם זה ולשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור כפר-סבא. מחובתך כמקבל שירות שהוא תושב או אזרח של מדינה זרה או שהוא נמצא באותה העת במדינה זרה, לבחון ולבדוק האם השירות ותנאי השימוש בשירות תואמים גם את חוקי המדינה הזרה. אין ביכולתה של החברה להתאים את השירות ותנאי השימוש בשירות לחוקים של כל מדינה ומדינה בעולם. אי לכך, מובהר, כי אתה תישא לבדך באחריות על כל הפרת דין של מדינה זרה באם תתבצע כתוצאה משימוש בשירות.
לסגור

צרו קשר | 055-889-1032

Please leave this field empty.