להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

להתחלת מילוי טופס בעברית

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה, לכל גיל
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

 

יש להגיש בקשה לכל אדם בנפרד

ויזה לארה"ב לילדים

רוצים להוציא ויזה לארה"ב לילדים לקראת נסיעה משפחתית? הגעתם למקום הנכון!
להגשת טפסי בקשה לויזה בעברית לחצו על הכפתור "להגשת טפסים מידית", מלאו את הפרטים בדייקנות עבור כל אחד מבני המשפחה ואנו נטפל עבורכם בהגשת הבקשה, בתשלום האגרה ובקביעת הראיון בשגרירות.
פרטים נוספים – בסרטון המצורף.

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות

כל מה שנדרש מכם
כדי להוציא ויזה לארה"ב לילדים

טפסי הבקשה להוצאת ויזה לארה"ב לילדים קצרים במעט מטפסי הבקשה למבוגרים בשל העובדה שאינם כוללים שאלות רבות הנשאלות לגבי מבוגרים כגון עיסוקים והעבר המקצועי והאישי של כל מבקש ויזה, אבל עדיין נדרש מילוי שאלון בקשה שכזה עבור כל אחד מהנוסעים. טופס הבקשה המקורי, הזמין דרך אתר רשות ההגירה האמריקאי, הוא טופס עמוס למדי הכולל שאלות רבות, וכמובן – כתוב באנגלית.

לכן הקמנו את אתר VISA USA, כדי לסייע ליחידים ולמשפחות המעוניינים לבקר בארצות הברית למטרות תיירות או עסקים. גם דרכנו יהיה צורך למלא את הטופס עבור כל אחד מהנוסעים, קטין או בוגר, אבל העובדה שהטופס הוא בעברית ומקוצר באופן משמעותי הופכת את ההתמצאות בו לפשוטה יותר ומקצרת חלק מרכזי בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב לילדים ולמשפחות.

יש להגיש את הבקשה לכל קטין ו/או מבוגר בנפרד ללא קשר לגילו.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

ויזה לארה"ב לילדים בעברית, בקלות ובראש שקט!

אם החלטתם שארה"ב היא היעד לטיול המשפחתי הבא שלכם, אם יש לכם קרובים או חברים לבקר, הוצאת ויזה לארה"ב לילדים ולכם היא אחד הצעדים הראשונים שכדאי לפתוח בהם. חשוב להשאיר לכך זמן מספיק משום שמדובר בתהליך הכולל כמה שלבים: מילוי טפסי בקשה לויזה, תשלום אגרה ולבסוף ראיון בשגרירות ארה"ב בישראל. אמנם הילדים אינם צריכים להתייצב בעצמם בשגרירות אם מדובר בילדים צעירים מגיל 14 אבל את טפסי הבקשה יש צורך למלא גם עבורם. חשוב לדעת שאם סבא או סבתא מצטרפים אליכם והם מעל גיל 79 גם הם אינם צריכים להתייצב בשגרירות אבל גם עליהם למלא טופס בקשה עצמאי.

ויזה לארה"ב לילדים
למילוי
הטופס בעברית