להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

קיבלתם הזמנה מפתיעה לחתונה משפחתית בארה"ב? מישהו ביטל את השתתפותו בכנס האקדמי ברגע האחרון ואתם תפסתם את מקומו? החברה שבה אתם עובדים החליטה שאתם חייבים להשתתף בישיבה דחופה שמתקיימת בסניף האמריקאי שלכם? הכל מוכן, הצלחתם להשיג מקום על טיסה, התיק כבר ארוז אבל אז פתחתם את הדרכון וגיליתם שאין לכם בכלל ויזה לארה"ב, או שפג תוקפה? כל אלו ועוד יכולים ליצור תרחיש מלחיץ למדי שבעקבותיו נדרשת הוצאת ויזה מהירה לארה"ב.

 

הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

הוצאת ויזה מהירה לארה"ב בעברית

 

כיצד ניתן להוציא ויזה לארצות הברית במהירות?

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב הוא תהליך מובנה וקבוע מראש, אם כי גם בשגרירות ארה"ב מבינים שלעיתים קיימים מקרים דחופים שמחייבים חריגה מהנהלים. שגרירות ארה"ב בישראל מתחייבת בהצהרת השירות שלה להאיץ טיפול בבקשות מסוימות לויזה, למשל בבקשות של ישראלים הנדרשים להוצאת ויזה לארצות הברית במהירות מסיבות רפואיות או הומניטריות, סטודנטים המבקשים להגיע לארה"ב עד לתאריך תחילת לימודיהם או אפילו אנשי עסקים שנדרשים להגיע בדחיפות לפגישה המשרתת גם אינטרסים אמריקאיים. לצורך הוצאת ויזה מהירה לארה"ב במקרים כאלו ניתן ליצור קשר עם השגרירות שמצהירה על כך שתעשה מאמצים לקבוע את הראיון האישי במהירות וכן לטפל בטפסים ובאישורם באופן מואץ.

האם ישנן דרכים נוספות להוצאת ויזה מהירה לארה"ב?

גם עבור מי שאינו נכלל בין המקרים הרפואיים, ההומניטריים, הסטודנטיאליים או העסקיים הנ"ל, יש כאלו שיידרשו להוצאת ויזה מהירה לארה"ב. אחת הדרכים לחסוך זמן בתהליך היא להשתמש בשירותי VISA USA, שאמנם אינו פועל מטעם השגרירות אך מאפשר לבצע את שלבי תהליך הבקשה לויזה לארה"ב במהירות רבה יחסית. האתר מאפשר למלא את שאלון הבקשה לויזה, הארוך והמאיים לעיתים, בעברית ובנוחות. החסכון בהתמודדות עם תרגום השאלות והתשובות לעברית הוא משמעותי עבור ישראלים רבים. בנוסף מנחה האתר את המבקשים לגבי כלל שלבי הבקשה ומאפשר להם לקבוע ראיון אישי במועד הנוח להם ביותר.

אתר VISA USA אולי אינו יכול לקצר עבורכם את התהליך, אך הוא מאפשר הוצאת ויזה לארצות הברית במהירות יחסית תודות לחסכון בזמן מילוי השאלון, תודות לקלות ולנוחות של פירוט שלבי התהליך והנגשתו דרך אתר אחד, וכן מהווה מקור מידע, ליווי וסיוע במקרה של שאלות לאורך התהליך כולו.

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב
צוות VISA USA ויזה לארה"ב

להתחלת מילוי טופס בעברית

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה, לכל גיל
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

ויזה לארה"ב בעברית: קל, מהיר וראש שקט

  • חיסכון באנרגיה: טופס מתורגם לעברית וקל למילוי
  • חיסכון בזמן: אפשרות לשירות VIP וסיום הגשת הבקשה תוך כשעתיים
  • חיסכון בבירוקרטיה: סיוע והכוונה לאורך התהליך
  • שירות עם חיוך: אלפי לקוחות מרוצים
  • מאובטח: תשלום בטוח בתקן PCI בהתאם לדרישת חברות האשראי

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות

למילוי
הטופס בעברית