להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

אם ברצונכם לטוס לארה"ב לנסיעת עסקים או למטרת תיירות, יהיה עליכם לעבור בשגרירות ארה"ב ולקבל אשרת כניסה לארה"ב. לפני שתורשו לקבל את הויזה הנחשקת, נכון לשנת 2019 יהיה עליכם להכיר את תהליך הוצאת ויזה לארה"ב.

הוצאת ויזה לארה"ב 2017

הוצאת ויזה לארה"ב 2019

 

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב 2019

אם ברצונכם לעשות זאת בעצמכם, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית ולהתחיל בתהליך מילוי הטפסים לויזה לארה"ב (DS160)הזמינים אך ורק בשפה האנגלית, הכוללים שאלון מלא בו יהיה עליכם לרשום את הפרטים המזהים שלכם, מצב תעסוקתי, סטטוס ועוד.

 

ראשית, יהיה עליכם למלא את הפרטים האישיים שלכם בטופס ה-DS הכוללים: שם מלא, תאריך לידה, כתובת, סטטוס משפחתי וכו'. לאחר מכן, תתבקשו לצרף טפסים המעידים על כך כי מקום מגוריכם העיקרי הינו במדינת ישראל. כך, יוכלו להתרשם בשגרירות ארה"ב כי סיבת הבקשה להוצאת הויזה לארצות הברית הינה למטרת תיירות או נסיעת עסקים ולא מסיבות אחרות כגון הגירה או עבודה בארה"ב.

 

על מנת לעשות זאת, תוכלו לצרף אישור עבודה מהמעסיק הכולל תלושי שכר של 3 החודשים האחרונים, אישור לימודים להשכלה גבוהה מטעם המכללה או האוניברסיטה, אישור על החזקת נכסים במדינת ישראל לרבות רכב או דירה אשר בבעלותכם, אישור על שירות צבאי מלא בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בצבא קבע.

מידע נוסף על מסמכים לויזה לארה"ב קראו כאן

 

כמו כן, תתבקשו לוודא כי יש ברשותכם תמונת פספורט עדכנית, אחרת גשו לתחנת הצילום הקרובה אל ביתכם והצטלמו לתמונת פספורט מקצועית העומדת בתקנים של השגרירות האמריקאית. לאחר שסיימתם, תתבקשו לצרף את התמונה לטופס הבקשה לויזה לארה"ב ולהציגה במעמד הריאיון עבור הקונסול האמריקאי.

 

כעת כל שנשאר לכם לעשות הוא לבצע את תשלום האגרה עבור השגרירות האמריקאית ולשמור את אישור התשלום, אותו תתבקשו להציג במעמד הריאיון. לאחר שביצעתם את תשלום האגרה, תוכלו להמשיך לשלב קביעת מועד הריאיון עם השגריר האמריקאי ולבחור את התאריך והשעה הנוחים לכם במקום שנח לכם. (תל אביב או בירושלים).

קראו כאן עוד על תשלום האגרה

 

הוצאת ויזה מהירה לארה"ב 2019

אם ברצונכם לחסוך בזמן בתהליך מילוי הטפסים לבקשת הויזה האמריקאית, תוכלו להיעזר בשירותי הוצאת ויזה לארה"ב של חברת VISA USA, המאפשרת לכם למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית ובכך תחסוך לכם זמן רב במילוי הטפסים ושליחתם אל השגרירות האמריקאית. כמו כן, VISA USA תבצע את תשלום האגרה עבורכם ותתאם מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב במקום שנח לכם ובזמן שנח לכם.

 

מעוניינים לתאם מועד דחוף לשגרירות?

כל שעליכם לעשות הוא לשאול אותנו על שירותי ה- VIP שלנו הכוללים טיפול מהיר יותר בטפסים, כך שאתם תוכלו לקבל מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב, תוך 24 שעות מהרגע בו תסיימו להגיש דרכנו את הטפסים לבקשת הויזה לארה"ב. קראו כאן על ויזה דחופה לארה"ב.

 

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 055-889-1032