להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

כדי להיכנס לארצות הברית יש להחזיק בויזה תקפה אשר מתאימה למטרת הביקור במדינה. מחלקת ההגירה בארה"ב ידועה כקפדנית וקשוחה במיוחד, לכן מומלץ להאריך את הויזה עם חברת VISA USA שמסייעת לאלפי ישראלים לחדש את הויזה לארה"ב, וכך תימנעו מטעויות ותוכלו ליהנות משירות יעיל וחוסך זמן.

הארכת ויזה לארה"ב

הארכת ויזה לארה"ב בעברית

שירות מקצועי, איכותי ויעיל

אנו שמחים להציג בפניכם את שירות VISA USA שמאפשר לכם למלא טופס הארכת ויזה לארה"ב. הכנו עבורכם טופס בעברית בכדי להקל עליכם. חשוב להדגיש כי כיום בכדי להאריך את הויזה לארה"ב שניתנת לעד 10 שנים בלבד, יש להגיש בקשה חדשה לשגרירות ארה"ב.

השירות של חברת VISA USA נועד לסייע לכם למלא את טופס הבקשה להארכת הויזה אך נשוב ונדגיש כי כיום לא ניתן להאריך ויזה לארה"ב אלא יש לחדש את הויזה לארה"ב. לכן, במקום להתמודד עם טופס 160 DS המופיע באתר של שגרירות ארה"ב, טופס ארוך ומורכב בשפה האנגלית, אנו מסייעים לכם למלא את הטופס, חוסכים לכם זמן ניכר, ומאפשרים לכם להתפנות לסידורים החשובים שלכם לקראת הנסיעה לארה"ב. כמו כן, אנו דואגים לעזור לכם לשלם את האגרה לחידוש הויזה ולקביעת מועד לראיון בשגרירות ארה"ב בישראל.

לחצו כאן למילוי טופס בעברית

שירות עם ערך מוסף

כל אדם יכול למלא טופס הארכת ויזה לארצות הברית גם ללא עזרתנו. טופס לחידוש הויזה לארה"ב ניתן למצוא בקלות באתר של שגרירות ארה"ב בישראל. את הטופס יש למלא באופן מקוון ועם השלמתו עליכם לצלוח את שלבי התשלום ולקבוע ראיון. שגרירות ארה"ב בישראל תרגמה חלק ניכר מהדפים לעברית כדי להקל על הציבור הישראלי אך מי שניסה בעבר למלא טופס של חידוש ויזה לארה"ב לבטח יודע כמה זמן נדרש לשם כך ועד כמה הטופס מורכב ומסובך. בדיוק לשם כך הוקם אתר VISA USA, שירות בעברית שנועד לסייע לכם ולכל הציבור הישראלי לחדש את הויזה לארה"ב בקלות באמצעות טופס בעברית המנוסח באופן ידידותי ונגיש.

אנו מלווים אתכם באופן צמוד שלב אחר שלב, וכל שעליכם לעשות הוא להצטייד בדרכון, ללחוץ באתר על הלחצן "להגשת טפסים מידית", למלא בדייקנות את הפרטים ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

חידוש ויזה לארצות הברית מעולם לא היה פשוט יותר. הנכם מוזמנים למלא את הטופס וכל שנותר לכם לעשות הוא להתחיל לתכנן את הטיול, נסיעת העסקים או הביקור המשפחתי החשוב.

 

להבהרה, האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

צוות VISA★USA ויזה לארה"ב

למילוי טופס ידידותי בקלות

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה,
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

ויזה לארה"ב: קל, מהיר, ראש שקט ובעברית

  • חיסכון באנרגיה: טופס מתורגם לעברית וקל למילוי
  • חיסכון בזמן: אפשרות לשירות VIP וסיום הגשת הבקשה תוך כשעתיים
  • חיסכון בבירוקרטיה: סיוע והכוונה לאורך התהליך
  • שירות עם חיוך: אלפי לקוחות מרוצים
  • מאובטח: תשלום בטוח בתקן PCI בהתאם לדרישת חברות האשראי

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות

למילוי
הטופס בעברית