להוצאת ויזה
דחופה לארה"ב

להתחלת מילוי טופס בעברית

למטרת תיירות ועסקים, לא להגירה, לכל גיל
יש למלא טופס לכל אדם בנפרד

 

יש להגיש בקשה לכל אדם בנפרד

בקשה לויזה לארה"ב בעברית

בקשה לויזה לארה"ב צריך להגיש כל נוסע, בכל גיל שהוא. אמנם לראיון בשגרירות נדרשים להגיע רק אלו בגילאים שבין 14 ל-79, אבל על שלב מילוי הטפסים לא ניתן לדלג. רוצים לדעת עוד על תהליך הגשת הבקשה לויזה לארה"ב? האזינו לסרטון. מעוניינים להחליף את הפרוצדורה הסטנדרטית בתהליך קצר ופשוט יותר שיתבצע בעברית?
לחצו על "להגשת טפסים מידית". להבהרה, האתר פועל באופן עצמאי ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

לקוחות מספרים

פידבקים מלקוחות

כל מה שנדרש מכם
כדי להגיש בקשה לויזה לארה"ב

כולנו צופים וקוראים ואפילו חוטאים בשיחות באנגלית, אבל כשמדובר במילוי טפסים ממשלתיים רשמיים, רבים מעדיפים לוותר על החוויה. בשבילם ובשביל אלו שפשוט קצרים בזמן הקמנו את אתר VISA USA, שבו אנחנו מציעים שירות סיוע להגשת בקשה לויזה לארה"ב. אנחנו לא יכולים לעזור לכם לדלג על כל שלבים – את הראיון האישי בשגרירות תצטרכו לבצע בעצמכם, בלעדינו. אבל דרכנו, מעבר לראיון עצמו, כל מה שתצטרכו לעשות יהיה למלא את פרטיכם בעברית. את התרגום לאנגלית, פתיחת החשבון, הזנת כל הפרטים, ביצוע תשלום אגרת הויזה וואת קביעת הראיון תשאירו לנו. ומילה נוספת על הראיון עצמו – לא נשלח אתכם אל המערכה ללא כל הכנה. אנחנו נצייד אתכם בטיפים רבים כיצד לעבור אותו בהצלחה.

ישראלים רבים מגישים בקשה לויזה לארה"ב מדי חודש. חלקם זוכים לקבל ויזה ללא בעיה מיוחדת, אך לא כולם. אלו שאושרה להם ויזה יוצאים מהשגרירות כשחיוך רחב פרוש על פניהם. בשלב זה קל לשכוח כמה זמן ואנרגיות דרש מהם התהליך, כמה פעמים הם נדרשו לפתוח את הקובץ האמריקאי שהיה עליהם למלא וכמה בעיות לא צפויות צצו לאורך הדרך. תנו לנו לעזור לכם להגיע אל שלב החיוך הזה בקלות. לחצו על "להגשת טפסים מידית". אנחנו מחכים לכם.

להבהרה, האתר פועל באופן עצמאי ואינו פועל מטעם שגרירות ארה"ב.

בקשה לויזה לארה"ב בנוחות בעברית

הגשת בקשה לויזה לארה"ב נדרשת עבור כל אדם המבקש לבקר במדינה, בין אם למטרות טיול אישי, משפחתי או קבוצתי, לנסיעת עסקים, או לכנס אקדמי או מקצועי. לאחר מילוי טפסי הבקשה לויזה לארה"ב הכוללים פרטים אישיים של המבקש, היסטוריית הלימודים והתעסוקה שלו, הצהרות שונות על כוונות הביקור שלו וכוונותיו בכלל והעלאת תמונה לאתר רשות ההגירה האמריקאית, מתקבל קוד אישור להמשך הבקשה. כבר ציינו שכל זה מתבצע באנגלית?

למילוי
הטופס בעברית